18°C bezchmurnie

Apartamenty Podleśna ceny i opinie

Dodano: 2014-07-04 14:58:33
Tagi: Inwestycje
Dzielnice: Bielany, Żoliborz

Czy ktoś z Was wie coś na temat nowej inwestycji na Bielanach? Mam na myśli apartamenty Podleśna. Wiem, że byly już dni otwarte. Czy ktoś z Was interesowal się tą lokalizacją, znacie może ceny? Miejsce super, ale pewnie ceny kosmiczne.
odpowiedz cytuj
waldek dodano: 2014-07-06 19:06:31
No no  poprzednik ma racje nie ma sensu apartamentu najlepiej już wybudować sobie domek i jaka frajda ma się coś własnego z dużym ogrodem ale apartamenty w tej dzielnicy ok pół miliona z tego co słyszałem ale mogę się mylić
odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2014-07-30 02:32:35
Oczywiście domek to marzenie, ale są tacy, co wolą bloki, bo np. nie muszą sobie sami remontować dachu:). A Podleśna to super miejsce, cisza, lasek, kanałek i jest dobrze skomunikowana. To na prawdę pomysł do rozważenia...
odpowiedz cytuj
pokorski.jan dodano: 2016-04-01 11:16:34
Miejsce fajne ale zawsze przejeżdżając tamtędy wieczorem mam wrażenie że bardzo niebezpieczne. Mimo, że w ciągu dnia jest tam mnóstwo rodzin z dziećmi, z psami, rowerzystów, kajakarzy...
odpowiedz cytuj
laurka dodano: 2016-05-24 10:37:19
Może lepiej więc mieszkać na osiedlach gdzie jest trochę bezpieczniej? Zielona Dolina jest spokojnym osiedlem, też jest tam sporo przestrzeni a mam wrażenie że o każdej porze jest bezpiecznie.
odpowiedz cytuj

1 ... 1