18°C bezchmurnie

Dobry dentysta Bielany Warszawa

Dodano: 2014-07-04 14:52:00
Dzielnice: Bielany

Hej,jestem tu nowy. Czy może ktoś z Was orientuje się, gdzie przyjmuje dobry dentysta Bielany i okolice? Mieszkam tu od niedawna, a nie chciałbym wyrzucić kasy w błoto. Z góry dzięki za pomoc!
odpowiedz cytuj
kurski dodano: 2014-07-09 11:20:02
siema stomatologów jest bardzo dużo że nie wiadomo do kogo iść ze względu na stosowane leczenie. Ja osobiście mogę ci polecić mpdental na ulicy stanów zjednoczonych  1lok 225 . Chodzę zawsze tam z żoną  ale na kontrole raz na dwa miesiące  i jesteśmy zadowolenie. Stomatolodzy dbają o swoich pacjentów.A też dużo naszych znajomych tu chodzi i nikt jeszcze złego słowa na ten gabinet nie powiedział
odpowiedz cytuj
piotrek dodano: 2014-07-13 18:22:38
Hej, a czy to muszą być koniecznie Bielany? Gdzie pracujesz? Ja mieszkam na Bielanach, ale do dentysty chodzę zawsze po wyjściu z pracy. Chwalę sobie opiekę w Alfa-Leku przy Nowym Świecie. Gdybyś chciał więcej informacji to znajdziesz na pewno na ich stronie www.alfa-lek.pl/pl/stomatologia/nasi_specjalisci/6_chirurgia_stomatologiczna. Korzystam z ich usług od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem.
odpowiedz cytuj
donatan dodano: 2014-07-15 15:23:28
To prawda bardzo dobry dentysta chodzę na kontrole raz na dwa miesiące. Zawsze mi mówią co robić aby żeby zawsze były zdrowe.
odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2014-08-02 04:10:52
ja mam dobrego dentystę na Pawińskiego, na Ochocie, ale pewnie ci za daleko..
odpowiedz cytuj
AleksandraSana dodano: 2014-10-28 22:43:55
Na Ursynowie i Żoliborzu masz Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent. Sama chodzę do nich już od roku, na początku kontrolnie, później trochę leczyłam, a teraz mam założony aparat, więc w sumie z wielu usług korzystałam i jestem zadowolona z opieki dentystycznej :) Już nie mogę się doczekać aż zobaczę proste zęby bez aparatu ;)
odpowiedz cytuj
Dorian dodano: 2015-08-07 12:11:07
Najlepszy specjalista z jakim miałem do czynienia to pan doktor z kliniki Medens. Wyleczył mnie z paradontozy, która zaczęła się u mnie w bardzo wczesnym wieku. Jest to stomatolog najwyższej klasy, którego z czystym sumieniem mogę polecić. 
odpowiedz cytuj
borowy dodano: 2015-10-30 19:15:08
Dorian, gdzie on przyjmuje?
odpowiedz cytuj
pokorski.jan dodano: 2015-11-25 14:23:17
Ja chodzę do stomatologa, który przyjmuje w Centrum nowoczesnej stomatologii i protetyki Dorodent ( http://dorodent.com.pl ) i bardzo polecam! Nie miałem nigdy komplikacji po leczeniu u nich zębów. Lokalizacja powinna Ci odpowiadać bo to Żoliborz.
odpowiedz cytuj
nowaczka dodano: 2016-03-30 15:20:39
Ja jeżdżę na Duchnicką do Odentu - zostały mi jeszcze 2 zęby do leczenia. Jest solidnie, nie za drogo, a na wizycie bardzo sympatycznie.
odpowiedz cytuj
malinka dodano: 2016-05-17 09:43:15
Jeśli mam problemy z zębami to chodzę do kliniki stomatologicznej Artodonto. Jest miło, przyjazna atmosfera, nie drogo, a zabiegi wykonane dokładnie i porządnie. Polecam i podsyłam link, gdzie można zaczerpnąć więcej informacji na temat kliniki - http://artodonto.eu/oferta/endodoncja/
odpowiedz cytuj