17°C lekki deszcz

Luksusowa, ekskluzywna restauracja w centrum w-wy

Dodano: 2014-06-30 17:13:00
Tagi: Historia warszawy
Dzielnice: Bemowo, Mokotów, Ochota , Śródmieście , Żoliborz

Witam poszukuję bardzo luksusowej restauracji , ponieważ chciał bym zrobić zaręczyny . A ciężko jest coś  znaleźć sensownego i zaufanego. Zaręczyny maja być na 20 osób.

odpowiedz cytuj
kolas256 dodano: 2014-06-30 17:24:50

siema dużo jest restauracji na taką kulturalną imprezę . Ja ci polecam restauracje atelier amaro Jest to restauracja  Wojciecha Modesta Amaro ten gość niedawno prowadził dwa programy kulinarne hell's kitchen oraz  top chef wydaje mi się że ta restauracja sprosta twoim wymaganiom.Najlepsza restauracja w warszawie, obsługuje najwieksze przyjęcia a ponadto obsługuje największe gwiazdy z polski i zagranicy co z a tym idzie  wszyscy są zadowoleni. Jest perfekcja i prestiż

odpowiedz cytuj
kanapa dodano: 2014-06-30 17:27:54
Sam raz byłem  w tej restauracji i jestem zadowolony ja i moja żona. Restauracja na wysokim poziomie. Najlepszy wybór  w warszawie jak i w polsce
odpowiedz cytuj
nosek dodano: 2014-07-01 23:11:36
Sowa juz nie ma przyjaciół ... hhehee
odpowiedz cytuj
markus dodano: 2014-07-07 10:10:07
co racja to racje ale pierwsza odpowiedz jest najlepsza i najlepsza restauracja
odpowiedz cytuj
Rooster dodano: 2014-07-07 10:14:49
Restaurancja Pana Modesta jak najbardziej godna polecenia pod względem jakości dań i uśługi, ale musisz się przygotować na wysokie ceny.
odpowiedz cytuj
Daniel Batko dodano: 2016-08-01 10:19:39
\n

\n

\n

Jeśli chodzi o indyjskie\nrestauracje to ja mam największe przekonanie do lokalu Ganesh (\nganesh.pl) na Ursynowie. Są już tu od lat, stołuję się\nregularnie u nich. Najlepiej to wpaść w poniedziałek po 17, wtedy\nmożna za 40 zł jeść do woli, ile tylko się potrafi. ;) \n

\n
odpowiedz cytuj

1 ... 1