20°C bezchmurnie

5 tys. policjantów na drogach. Dzisiaj akcja prędkość - noga z gazu!

Bezpieczeństwo, policjantów drogach Dzisiaj akcja prędkość gazu! - zdjęcie, fotografia

O godzinie 6 rano ruszyła pierwsza w tym roku policyjna akcja "Prędkość". Do wieczora (do 22) około 5 tys. funkcjonariuszy będzie sprawdzać czy jeździmy z prawidłową prędkością. Do akcji ma być użyty cały sprzet w jakiego posiadaniu jest policja. To wielka, ogólnopolska "łapanka".

- To pierwsze ogólnopolskie działania prewencyjne z wielu zaplanowanych na 2018 rok. Na drogach pojawi się ok. 5 tys. funkcjonariuszy ruchu drogowego, a do pomiaru prędkości będzie wykorzystywany cały sprzęt, jakim dysponuje policja - powiedział dziennik.pl nadkomisarz Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego KGP. 

Policjantów spotkamy w różnych miejscach, na pewno takich, gdzie prędkośc przekraczana jest najczęściej dlatego noga z gazu! 

 

 

 

 

foto: MSWiA


5 tys. policjantów na drogach. Dzisiaj akcja prędkość - noga z gazu! komentarze opinie

  • Stephen Willis - niezalogowany 2018-01-06 09:59:59

    OFERTA POŻYCZKI!!! Jesteśmy usługą kredytową Stephena Williamsa Usługa Oferujemy zarówno finansowanie długoterminowe, jak i krótkoterminowe. Oferujemy bezpieczne i poufne pożyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2% rocznie, pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, venture capital, pożyczki biznesowe, kredyty korporacyjne, kredyty edukacyjne, pożyczki mieszkaniowe i pożyczki z dowolnego powodu! Jesteśmy zaufaną alternatywą dla finansowania bankowego, a nasz proces składania wniosków jest prosty i bezpośredni. Nasza pożyczka waha się od 5 000,00 USD do 25 000 000 000,00 USD. (Dwadzieścia pięć milionów dolarów). Informacje dodatkowe: szybko stajemy się prywatnym, dyskretnym i zorientowanym na usługi wyborem kredytów na ogólne pożyczki. Jesteśmy firmą, do której należy się zwrócić, gdy tradycyjne źródła pożyczek zawodzą. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail, [email protected]

  • Tony Rock - niezalogowany 2018-07-20 22:28:27

    Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {[email protected]}                     Pożyczający INFORMACJE: Kwota kredytu: Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko: Dane kontaktowe pożyczkobiorcy: Państwo i stan: Miasto: Narodowość: Finansowanie kredytu: Czas trwania pożyczki: Stan cywilny: Wiek: Seks: Numer telefonu Numer faksu Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail ([email protected]) Numer telefonu: (903) 493-9097 Pan Tony Rock

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl