21°C rozproszone chmury

8. edycja Forum Rozwoju Mazowsza na stadionie Legii!

Imprezy, Wydarzenia, edycja Forum Rozwoju Mazowsza stadionie Legii! - zdjęcie, fotografia

Już za tydzień, w dniach 25-26 października na Stadionie Miejskim im. marsz. Józefa Piłsudskiego przy ul. Łazienkowskiej 3 odbędzie się 8. edycja Forum Rozwoju Mazowsza organizowana przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak realizować działania wzmacniające rozwój miast, gmin i całego regionu oraz w jaki sposób tworzyć warunki sprzyjające rozwojowi kapitału ludzkiego i społecznego.

W tym roku hasłem wydarzenia jest triada: współpraca, rozwój i wdrażanie. W programie przewidziano aż 10 debat, kilkadziesiąt prezentacji i warsztatów pod okiem ponad 80 ekspertów ze świata administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego.

Oprócz debat i prezentacji na gości czeka przestrzeń wystawiennicza współtworzona przez ponad 50 podmiotów reprezentujących samorządy, przedsiębiorców, instytucje otoczenia biznesu, a także sektor naukowy i pozarządowy. Będzie to miejsce zarówno bardzo praktycznych warsztatów, jak i indywidualnych rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów na przyszłość.

Udział bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie wydarzenia.

 

Źródło: UM Warszawa

8. edycja Forum Rozwoju Mazowsza na stadionie Legii! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl