3°C mgła

Alicja - poznajcie jej wspomnienia z PKiN

Ludzie PKiN, Alicja poznajcie wspomnienia - zdjęcie, fotografia

Swoje wspomnienia, tym razem, opisuje przesympatyczna Alicja:

"Mój ostatni pobyt w stolicy miał miejsce w pierwszych dniach lutego bieżącego roku. Wiązał się on ze zwiedzaniem Pałacu Kultury i Nauki. Nie była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu. Już jako dziecko podziwiałam panoramę Warszawy z 30 piętra. Niestety jedynym miejscem w którym zagościła był taras widokowy. Zawsze marzyło mi się pójście do Teatru 6. Piętro. Do tej pory nie miałam okazji, ale przy następnej wizycie na pewno o to zadbam.

Nie mam specjalnych wspomnień z Pałacem Kultury i Nauki, ale zawsze kojarzą mi się z nim moje wyprawy do stolicy.

Pałac przede wszystkim kojarzy mi się jako symbol Warszawy, miejsce z którego możemy podziwiać panoramę miasta, ale również miejsce związane z rozrywką, teatrem, wystawami. Nikt nie przechodzi obojętnie obok niego.

Na tę chwilę mieszkam jeszcze w Jastrzębiu-Zdroju, niedużym mieście na Śląsku, które położone jest niedaleko czeskiej granicy. Od października mam w planach rozpoczęcie studiów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie wkrótce też będę się przeprowadzać.

Warszawę odwiedzam często, kilka razy w ciągu roku. Głównym powodem moich wizyt w stolicy jest odpoczynek oraz zwiedzanie i poznawanie zakątków miasta.

Kilkakrotnie zawitałam tu przy okazji koncertów i imprez kulturalnych. Warszawa jest jednym z moich ulubionych polskich miast i czuje się tu bardzo dobrze.

Mam bardzo wiele pasji i zainteresowań. Od dziecka uwielbiam podróże, poznawanie innych kultur oraz obcych języków. Zdjęcia które robię na okrągło są niezapomnianą pamiątką. W dużej mierze interesuje mnie również psychologia oraz wszystko co kobiece - moda, nowości kosmetyczne, makijaż, a każdą wolną chwilę spędzam z bliskimi".

 

#LudziePKiN

Alicja - poznajcie jej wspomnienia z PKiN komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl