4°C pochmurno z przejaśnieniami

Apartament w wieżowcu Złota 44 sprzedany za 11 mln zł

Inwestycje, Apartament wieżowcu Złota sprzedany - zdjęcie, fotografia

Firma BBI Development poinformowała o sprzedaży jednego z apartamentowców w wieży Libeskinda przy ulicy Złotej 44 za prawie 11 milionów złotych. Apartament mierzy 240 metrów. Co daje nam prawie 46 tysięcy złotych za metr.

Nie wiadomo kto stał się właścicielem oraz o który dokładnie apartament w budynku chodzi. Klient wolał pozostać anonimowy. Wiadoma jest cena oraz że chodzi o apartament w górnej części budynku.

W wieżowcu swój apartament ma Robert Lewandowski. Kupił go w połowie 2016 roku. Zobaczcie również: Robert Lewandowski kupił apartament w wieżowcu Złota 44

Źródło: Puls Biznesu

Apartament w wieżowcu Złota 44 sprzedany za 11 mln zł komentarze opinie

  • gość 2018-07-07 22:45:14

    To sie nazywa zakup z rozmachem :D Chyba jest boom na apartamenty na Zlotej 44, bo co i rusz czytam o tym wiezowcu. W sumie to cena, dla przecietnego Kowalskiego za wysoka, jest dosc atrakcyjna, gdy porównamy ceny zwyklych mieszkan na zachodzie.

  • gość 2018-08-10 00:43:05

    Przechadzam sie kolo Zlotej 44 niemal codziennie i musze przyznac, ze wyglada niesamowicie na tle innych budynkow. W koncu mozemy pochwalic sie nowoczesna architektura, wykonaną z rozmachem. I do tego tak funkcjonalna. Z checia bym tam sobie pomieszkala, taki powiew luksusu ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl