Basen w Powsinie już otwarty [ZDJĘCIA]

Inwestycje, Basen Powsinie otwarty [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

W sobotę (29.06.2019r.) po modernizacji otwarty został basen w Powsinie. Oczywiście otwarcie przyciągnęło tłumy chętnych skorzystania z nowoczesnego basenu. Upalna pogoda tylko zwiększyła zainteresowanie osób chcących schłodzić się w zimnej wodzie. W weekend by dostać się za bramę obiektu trzeba było odstać w kolejce nawet kilka godzin. Ale jak mówiły osoby które były na miejscu naprawdę warto.

Basen główny ma wymiary 25 na 12,5 metra oraz głębokość od 1 do 1,8 metra. Dodatkowo wyposażony jest w spiralną zjeżdżalnię o długości 25 metrów. Obok basenu głównego znajduje się brodzik o wymiarach 16,5 na 8,5 metra i głębokości 0,4 metra.

 

Basen w Parku Kultury Powsin otarty jest codziennie od godziny 10 do 20.

Reklama

Basen w Powsinie już otwarty [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • dercy lyne - niezalogowany 2019-07-03 22:36:58

    NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ GÓRĘ NA WHATSAPP: +2349083639501
    Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się go zapytać o jego romans z innymi kobietami, ja był całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcie w Internecie o nazwie Dr..nosakhare, który pomaga ludziom w związku i problemie małżeństwa przez moc zaklęć miłosnych, początkowo wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z innymi kobietami i jego ze mną na dobre i prawdziwe . Skontaktuj się z tym świetnym zaklinaczem zaklęć miłosnych, aby rozwiązać swój związek lub problem małżeństwa
    [email protected]
     lub Zadzwoń lub WhatsApp: +2349083639501
    Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje:
    (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego współmałżonka.
    (2) Chcesz zostać awansowany w swoim biurze.
    (3) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.
    (4) Jeśli chcesz mieć dziecko.
    (5) Chcesz być chroniony duchowo.
    (6) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia
    (7) Wygraj program telewizyjny

  • Susan Benson - niezalogowany 2019-07-06 23:49:29

    Szanowni Państwo, Czy pilnie potrzebujecie pożyczki na działalność gospodarczą, pożyczki osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać pożyczkę

    Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy pomagają rozwijać, chronić i chronić Twoje bogactwo, zapewniając spersonalizowane usługi i wiedzę.

    Jeśli trudno ci było uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się więcej, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

    KLUCZOWE KORZYŚCI

    - Złóż wniosek w dowolnym miejscu i czasie.
    - Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
    - Pożycz od 2000 do 20 milionów w dowolnej walucie
    - Brak ukrytych opłat.
    - Przystępna cena 2%
    - Otrzymujesz szansę na wybranie daty spłaty, tygodniowej, miesięcznej lub rocznej na okres 1-30 lat.
    - Oferujemy pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone

    Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
    Kontakt e-mail: ([email protected])
    WhatsApp Kontakt: +447903159998

    Oczekujemy na kontakt zwrotny

  • Maya - niezalogowany 2019-09-10 14:05:55

    Uwaga:

    Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***[email protected]*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

  • gość 2019-09-13 03:37:32

    Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i rozpocząć
    nowy biznes lub refinansuj swoje projekty według najniższej stopy procentowej
    3%. Skontaktuj się z nami dzisiaj, podając poniższe informacje, aby nam to umożliwić
    kontynuować. [email protected]

    Potrzebne pierwsze informacje:
    (1) Pełne nazwy:
    (2) Kwota potrzebna jako pożyczka:
    (3) Numer telefonu:
    (4) Czas trwania:
    (5) Kraj:
    (6) Stan / prowincja:
    (7) Dochód miesięczny:
    (8) Stan cywilny:
    (9) Wiek / płeć:
    (10) Cel pożyczki:

    Oczekiwanie na Twój e-mail wkrótce

    Dziękuję Ci

  • Patty - niezalogowany 2019-09-13 10:42:49

    Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Nina Darko - niezalogowany 2019-09-20 18:11:51

    Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami dr Isikolo, które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym świecie. Jak wspaniale pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, skontaktowałem się z nim po przejrzeniu tylu świadectw od różnych ludzi, jak pomaga przywrócić byłego kochanka z powrotem, powiedziałem mu o moim mężu, który opuścił mnie około 8 miesięcy temu i opuścił dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, gdy powiedział mi tylko, żebym się uśmiechał i miał spokój, zapewniając mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin. Po drugim dniu, kiedy zadzwonił do mnie mój mąż, byłem tak zszokowany, że wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i składał obietnice przez telefon, Wrócił do domu, a także dostał dla mnie bardzo miłe prezenty, aby udowodnić swoją miłość do mnie, byłem tak szczęśliwy, że musiałem zadzwonić do doktora Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, aby podzielić się dobrą nowiną z całego świata , Cóż, jeśli potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia dla każdego problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z dr Ofemo na jego e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196.

  • Lora Milan - niezalogowany 2019-09-23 17:53:17

    Po siedmiu latach związku z nim zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, którą do niego mam, i błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmawiał. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia DR ISIKOLO, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, niż spróbować . Wysłałem pocztę do rzucającego zaklęcie, a on powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku przed dwoma dniami, że mój były wróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie i byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon, a on powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tego czasu obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem i który różni się od wszystkie fałszywe tam. Każdy może potrzebować pomocy rzucającego zaklęcia, jego e-maila: [email protected] lub jego WhatsApp / Viber: +2348133261196

  • Chloe Donald - niezalogowany 2019-09-25 18:22:09

    Przeczytałem kilka zeznań na temat rzucającego zaklęcia miłosne przez dr Isikolo na temat tego, jak pomógł wielu ludziom w przywróceniu swoich byłych kochanków w ciągu 48 godzin. Szczerze, po prostu myślałem, czy to jest prawdziwe i czy ten człowiek naprawdę mógłby pomóc w sprowadzeniu mojego kochanka, którego Tak bardzo kocham Zdecydowałem się z nim skontaktować, ponieważ bardzo kocham mojego chłopaka i od kilku miesięcy jesteśmy osobno. Tak bardzo za nim tęskniłem, próbowałem wszystkich innych sposobów, aby go odzyskać, ale nie mogłem. Skontaktowałem się z doktorem Isikolo, który powiedział mi, że moja była powróci do mnie w ciągu 48 godzin, dr Isikolo zwolnił go, aby wiedzieć, jak bardzo go kocham i chcę. I otworzył oczy, by wyobrazić sobie, ile razem dzielimy. Mój były wrócił do mnie ponownie. Gdy piszę teraz to świadectwo, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, a ja i mój chłopak żyjemy szczęśliwym życiem, a nasza miłość jest teraz silniejsza niż przed rozstaniem. Wszystkim dziękuję dr Isikolot za nadmierną pracę, którą dla mnie wykonał, pomagając mi wrócić do mojego byłego chłopaka. Chciałbym podać adres pocztowy dr Isikolo i mam nadzieję, że zobaczysz to zeznanie i skontaktuj się z nim, jeśli masz kochanka, którego tak bardzo chcesz z powrotem, jego e-mail: [email protected] Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196

  • Leona Filip - niezalogowany 2019-09-26 21:22:41

    Cześć, jestem Leona Filip. Po wieloletnim związku z mężem zerwał ze mną. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go przywrócić, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 2 dniami. Rzucił czar i, co zaskakujące, drugiego dnia zadzwonił do mnie mój mąż. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. E-mail rzucających zaklęcia to: [email protected] Możesz wysłać mu wiadomość e-mail, jeśli potrzebujesz jego pomocy w związku lub innej sprawie. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zagubione zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia małżeńskie 5) Zaklęcie wiążące. 6) Czary rozpadu 7) Wygnaj dawnego kochanka 8.) Chcesz awansować w biurze / zaklęcie loterii 9) Chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wielkim człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Jasmina Oren - niezalogowany 2019-09-28 18:11:24

    Powrót męża do mnie jest najwspanialszą rzeczą, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem, chcę tylko podziękować dr Isikolo za poświęcenie czasu, aby pomóc mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego byłego męża, nazywam się Jasmina Oren, chcę podzielić się z wami wszystkim moim świadectwem i szczęściem, w zeszłym roku mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety w swoim miejscu pracy i porzucił mnie i moje dwoje (2) dzieci, wszystko było tak ciężko dla mnie i dla dzieci, ponieważ tak bardzo go kocham, więc widziałem świadectwa DR Isikolo, o tym, jak pomagał kobietom w powrocie męża, więc skontaktowałem się z nim i pomógł mi rzucić zaklęcie zwrotne dla mojego męża a następnego dnia mój mąż opuścił drugą kobietę i wrócił do mnie z wielką miłością i troską, prosząc o wybaczenie. nigdy nie zapomnę tej pomocy, którą DR Isikolo udzielił mi i moim dzieciom. jeśli jesteś tutaj, potrzebujesz pomocy, aby odzyskać kochanka, możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem tego e-maila [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196, jestem żywym świadectwem jego mocy i dobrej woli.

  • Elayne - niezalogowany 2019-09-30 14:07:21

    OSTRZEŻENIE:

    Strzeż się, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeż się fałszywych rzucających zaklęcia, szukam pomocy od ponad 3 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Nazywam się Elayne White i pochodzę z Kanady. Chcę podzielić się tutaj moją prawdziwą historią życiową ze względu na ludzi cierpiących na ten sam problem, jak ja, nie mam dziecka od 9 lat po ślubie, a mój mąż mnie opuścił ponieważ nie mogłam dać mu dziecka i wychodziłam z inną damą, płakałam dzień i noc, ponieważ tak bardzo kocham mojego męża i szukam pomocy przez cały czas, aż w zeszłym miesiącu zobaczyłam podobny komentarz w Internecie udostępniony przez kobieta prosząca ludzi o skontaktowanie się z dr Ogundele w celu uzyskania jakiejkolwiek pomocy, więc szybko skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, dr Ogundele odpowiedział i powiedział mi, że moje problemy się skończyły, więc uwierzyłem mu po 24 godzinach, gdy powiedział mi, że skończył natychmiast dostałem telefon od mojego męża z prośbą, żebym mu wybaczył, szybko przyjąłem jego przeprosiny, to było w zeszłym miesiącu, ponieważ po powrocie męża z radością mogę powiedzieć, że jestem dziś w ciąży, a dr Ogundele przyprowadził dla mnie mojego męża w ciągu 24 godziny dzięki swoim mocom i dał mi zioła do oczyszczenia mojego ciała system szybkiej płodności, mówię to, ponieważ powiedziałem mu, że podzielę się jego nazwiskiem w radiu i Internecie, aby ludzie wiedzieli o jego dobrej pracy, tym, którzy chcą mu podziękować za mnie lub tym, którzy potrzebują rozwiązania w sprawie ich problemów, skontaktuj się z nim przez e-mail: [email protected] Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

  • Bernada Gaspar - niezalogowany 2019-09-30 18:34:55

    Nazywam się Bernada Gaspar. Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem u innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu, wszystko czego chcieli, to po moje pieniądze. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było przez rok, a ja chodziłem wszędzie i innych zaklęć, by uzyskać pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo. Po zakończeniu Zaklęcia Miłości w końcu dostałem od niego telefon w niecałe 48 godzin. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To było jak cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu dać. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjęła z powrotem. Naprawdę brakuje mi słów i jestem radosna, jesteś Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr Isikolo. Wszystkim, którzy szukają prawdziwego rzucającego zaklęcia, skontaktuj się z Dr.Isikolo na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Ariana Dalen - niezalogowany 2019-10-04 18:38:40

    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się rzeczywistością. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196.

  • Bagjar Werre - niezalogowany 2019-10-07 13:12:10

    twoja pomoc, chubygreat, naprawdę zmieniła moje życie. Odkąd skontaktowałem się z tobą, aby przywrócić męża i uczynić mój dom spokojnym, wszystko zmieniło się z powodu twojego zaklęcia Miłości, teraz znajduję szczęście i spokój umysłu. dałeś mi nadzieję i uśmiechnąłeś się znowu w moją twarz, kiedy myślałem, że wszystko jest stracone. skontaktowałem się z [email protected] w Internecie, aby mi pomóc, ponieważ mój dom naprawdę się zawalił, a mój mąż już mnie nie interesował. Postanowiłem poszukać pomocy i skontaktowałem się z Internetem, gdy poznałem tego wspaniałego zaklęcia Miłości. powiedział mi, co mam robić i rzeczy, które muszę zapewnić, aby mógł dla mnie pracować, wszystko zostało postawione na miejscu, a następnie zapewnił mnie, że dam mu dwa dni, że na pewno wróci i wrócił drugiego dnia, gdy powiedział mi i byłem zaskoczony jego mocą kontrolowania rzucającego zaklęcie miłosne. dzięki chubygreat. możesz WhatsApp mu 2348165965904.

  • Anita Suz - niezalogowany 2019-10-07 13:56:32

    dzięki [email protected] za pomoc w odzyskaniu męża, który zostawił mnie innej kobiecie. kiedy skontaktowałem się z tym wielkim rzucającym zaklęcia Miłości, nigdy tak naprawdę nie myślałem, że może to zrobić, dopóki nie spełnię wszystkich jego wymagań, a on mnie zaskoczył, przychodząc do mnie i słuchając wszystkiego, co mu powiedziałem. Nigdy tak naprawdę nie wierzyłem, dopóki wszystko się nie wydarzyło. whatsapp go @ 2348156911977

  • Helena Leon - niezalogowany 2019-10-07 20:34:25

    Jestem Helena Leon z Londynu. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat. Spotkaliśmy się, gdy miałem 20 lat, a on miał 24 lata. Przeżyliśmy już wiele emocjonalnie razem. W naszym małżeństwie było kilka OGROMNYCH walk i bolesnych sytuacji, ale zawsze wydawało się, że wychodzimy silniejsi po drugiej stronie. Niespodziewanie mój mąż rozprawił o mnie rozwód, byłem ślepy! Nie widziałem, żeby nadchodziło, nie rozpoznałem znaków. Przestał nosić obrączkę i nic o tym nie myślałem. Nie uważa mnie już za atrakcyjnego seksualnie. Nie mogłam powstrzymać się od płaczu przez cały czas, ponieważ byłam bardzo zraniona. Byłem całkowicie przygnębiony, dopóki nie znalazłem Dr ISIKOLO, rzucającego zaklęcia z Afryki, o którym wszyscy rozmawiali online, i skontaktowałem się z nim w sprawie zaklęcia Miłości. Podczas naszej rozmowy zapewnił mnie, że przywróci męża w ciągu mniej niż 48 godzin od rzucenia zaklęcia. Wydawało mi się to niemożliwe. Nie uwierzysz, że mój mąż zadzwonił natychmiast po 24 godzinach błagając mnie, abym zapomniał o tym, co powiedział o rozwodzie. Byłem całkowicie zaskoczony! W mojej rodzinie jest tyle miłości, odkąd użyłem jego zaklęć. Jest cudowny, a jego zaklęcia działają tak szybko. Teraz mój mąż kocha mnie bardziej niż wcześniej. Możesz również skontaktować się z nim, jeśli masz problemy z małżeństwem lub związkiem. E-mail: [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • Rosa Antoine - niezalogowany 2019-10-08 20:59:15

    DZIĘKUJE dr Isikolo ZA PRZYWRÓCENIE MEGO SZCZĘŚCIA I RODZINY RAZEM. WHATSAPP +2348133261196.
    Cześć, jestem Rosa Antoine. Po wieloletnim pobycie w Unii zwanej małżeństwem z mężem, był obelżywy i zniszczył miłość, którą dzieliliśmy, i opuścił mnie. Zrobiłem wszystko, co możliwe, aby do niego wrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo go pragnąłem, ponieważ go kochałem. więc wyjaśniłem mój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, żebym skontaktował się z rzucającym zaklęcia, który pomógł jej rzucić zaklęcie, które zaszło w ciążę i sprowadziło męża z powrotem. Nie miałem wyboru, niż spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego czary Dr Isikolo na WhatsApp, a on zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze. Powiedział mi wszystko, co było wymagane, co przedstawiłem, więc rzucił na mnie zaklęcie i, co zaskakujące, po 48 godzinach mój mąż zadzwonił do mnie przepraszając za wszystko, co było ogromną i przytłaczającą radością. Byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedział tylko, że jest mu tak przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, żebym do niego wrócił. Powiedział też, że bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. więc każdy, kto potrzebuje pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów, może również skontaktować się z tym prawdziwym i bardzo autentycznym rzucającym zaklęcia na [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196 skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem już dziś i rozwiązać twoje problemy w 100%.

  • Milena Carlos - niezalogowany 2019-10-10 19:22:00

    Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym wszystkim, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Piotrem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem [email protected] Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • Elise Nicolas - niezalogowany 2019-10-15 11:24:42

    Cześć wszystkim!
    Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę, i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się po 48 godzinach. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196

  • gość 2019-10-16 12:19:20

    Udane świadectwo Beth: „Jak szybko możesz odzyskać byłego partnera!
    Serce mnie bolało, a serce pękło, gdy siedem miesięcy temu miałem duży problem z mężem. tak okropne, że rozpadli się w sądzie. powiedział, że pewnego dnia już nie chce zostać ze mną i że już mnie nie kocha. Wyprowadził się więc z domu i spowodował u mnie i moich dzieci silny ból. Próbowałem wszystkich możliwych sposobów, aby uzyskać to po wielu modlitwach, ale niepotrzebnie potwierdził, że zdecydował i pewnego dnia nie chce mnie więcej widzieć. Pewnej nocy wróciłem z pracy i spotkałem starego przyjaciela, który zapytał męża. Wyjaśniłem mu wszystko, powiedział mi, że jedynym sposobem na odzyskanie męża jest wizyta zaklęcia DR PILLAR, co naprawdę mu pomogło. Chociaż nie wierzyłem w pisownię, nie miałem wyboru, musiałem tylko pěkný postępować zgodnie z jego radą. Następnie wysłał mi wiadomość e-mail od autora. List. Adres e-mail Więc następnego ranka wysłałem e-mail na adres, a pisarz zapewnił mnie, że wróci do mojego męża przez następne 48 godzin, jak tylko to zrobię. Nigdy w to nie wierzyłem. Rozmawiał ze mną i powiedział mi wszystko, co muszę zrobić. Po pracy ze mną i 48 godzin później mój mąż, który nie dzwonił do mnie przez ostatnie 7 miesięcy, zaskoczył mnie, wiedząc, że wraca. Świetnie !! Pokud se rozhodnete jej mit k dispozici, můžete si vybrat, co chcete, nebo udělat manicure. Od tego dnia nasze relacje z DR PELLAR były silniejsze niż kiedykolwiek. Więc jeśli masz problem, skontaktuj się z nami, a my damy Ci 100% gwarancję, że Ci pomoże.
    Wyślij mu wiadomość e-mail. List. Pasztet: [email protected]

  • gość 2019-10-16 12:20:04

    DR.Sango jest najprostszym pisarzem i pomocnikiem. Nazywam się Rose James. Nawet jeśli jesteś zaklęciem, prywatnie zgłoś to świadectwo każdemu. Szukałem innych pisarzy, nie widziałem wszystkich wyników. Po prostu chciałem, żeby przyszło do ciebie wcześniej i zrobiłem to poza zasięgiem wzroku. Mój były mąż zniknął i pomogłem innym pisarzom na całym świecie, ale nie uzyskałem żadnych rezultatów, dopóki mój przyjaciel nie podał mi e-maila DR.Sango. Po zaklęciu miłości w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działają cuda, a mój mąż znów to uwielbia. To cud! Nagle wrócił z kwiatami mówiąc, że kiedy wybaczy mi dżem, byłem załamany i zszokowany, gdy mój mąż ukląkł w modlitwie i chciał wrócić. Naprawdę brakuje mi słów i radości, jesteś Bogiem posłanym mężczyzną i całym moim wzory do naśladowania. A teraz znów jestem zabawną kobietą. Wielkie dzięki dla Dr.Sango. Każdy, kto szuka prawdziwego pisarza, powinien skontaktować się z Dr.Sango osobistym [email protected]

  • gość 2019-10-16 12:20:45

    Nazywam się Loveth z Kanady.
    Po siedmiu latach kontaktu z nim rozwiódł się ze mną. Zrobiłem co w mojej mocy, aby go odzyskać, ale wszystko poszło na marne. Desperacko chciałem go odzyskać z powodu miłości, jaką do niego mam, i błagałem o wszystko, składałem obietnice, ale odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online, a ona zasugerowała, żebym skontaktował się z pisarzem dr Pellarem, który mógłby mi pomóc wymówić zaklęcie, aby je odzyskać, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w pisownię, nie miałem wyboru, jak tylko spróbować. Wysłałem rzucającego zaklęcia, a on powiedział mi, że nie było problemu, że dwa dni temu wszystko będzie dobrze, że mój były mąż wróci do mnie trzy dni temu, wypowiedział zaklęcie i, co zaskakujące, drugiego dnia było około 16.00 . Mój były mąż zadzwonił do mnie i byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon, a on powiedział tylko, że jest mu przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chce, żebym do niego wrócił, że tak bardzo mnie kocha. Byłem bardzo szczęśliwy i poszedłem do niego, dlatego zaczęliśmy szczęśliwie. Od tego czasu obiecałem komuś, kogo znam, który ma problemy z relacjami, pomogę mu, wskazując go na jedynego prawdziwego i potężnego pisarza zaklęć, który pomógł mi rozwiązać mój problem i który różni się od wszystkich niewiernych. Każdy może potrzebować pomocy pisarza Adres e-mail: [email protected]

  • Maria Alexuta - niezalogowany 2019-10-18 21:16:32

    Vrăjitorul autentic numit Dr. Isikolo, care face minuni pentru oameni
    Am fost atât de deprimată, când iubitul meu m-a părăsit pentru un alt tip, după ce ne-am întâlnit de 5 ani, am încercat să o rog să se întoarcă la mine, că a refuzat și a spus că nu mai are sentimente pentru mine. am devenit un bărbat trist după tot ce am trecut împreună, după toată dragostea pe care am împărtășit-o în trecut nu mi-am putut imagina viața fără ea, deoarece dragostea mea pentru ea nu avea preț de a face comerț din orice motiv, într-o zi când mergeam pe internet am văzut un comentariu despre faptul că el are puterea de a-l readuce pe fostul iubit și am decis să încerc să mă văd contactându-l și imediat am răspuns că am explicat prin ce am trecut și mi-a spus că celălalt tip folosiți vraja voodoo asupra ei, de aceea m-a lăsat pentru el în ciuda grijii mele pentru ea și promit să mă ajute să-mi recuperez iubitul înapoi și, de asemenea, mă va ajuta să-i pun o vraja moartă, astfel încât să nu mă poată lupta înapoi în viitor, în la mai puțin de trei zile, tipul a fost împușcat de bărbați de tip necunoscut din Florida și în 48 de ore prietena mea era la mine în casă, care mă aștepta să mă întorc de la muncă și când am început să cerșesc spunând că îi pare rău că nu a știut niciodată ce a venit peste ea. multumesc Dr. Isikolo acum sunt fericit cu prietena mea și totul merge acum fără probleme. contactați peterul pentru orice vrăjire de răzbunare și ex-vrăjire din spate prin intermediul [email protected] puteți, de asemenea, să-l discutați pe WhatsApp prin +2348133261196.

  • Maria Alexuta - niezalogowany 2019-10-18 21:28:59

    Prawdziwy czarodziej Dr Isikolo, który czyni cuda dla ludzi
    Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek zostawił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma już do mnie uczuć. stałem się smutnym człowiekiem po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu, pewnego dnia, kiedy idę przez internet zobaczyłem komentarz na temat tego, że ma moc przywrócić byłego kochanka i postanowiłem spróbować samemu się z nim skontaktować, od razu odpowiedziałem i wyjaśniłem, przez co przechodzę, i powiedział, że ten drugi facet użyj na niej zaklęcia voodoo, dlatego porzuciła mnie dla niego pomimo mojej troski i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w niecałe trzy dni ten facet został zastrzelony przez nieznanego faceta na Florydzie, aw ciągu 48 godzin moja dziewczyna była w moim domu i czekała, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jest jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co ją spotkało. dziękuję, dr Isikolo, teraz jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru za pośrednictwem [email protected] Możesz także porozmawiać z nim na WhatsApp za pośrednictwem +2348133261196.

  • Rose Tomi - niezalogowany 2019-10-21 14:54:18

    Przeczytaj i skontaktuj się z dr Isikolo, jeśli potrzebujesz potężnego zaklęcia miłosnego, aby naprawić zerwany związek.
    Dostałem rozwód od męża, gdy byłem w szóstym miesiącu ciąży z moim drugim dzieckiem. Kłóciliśmy się i kłóciliśmy bez przerwy od dnia poczęcia naszego pierwszego dziecka, nie było już od niego ani miłości, ani zaufania, więc się ze mną rozwiódł. I przez te wszystkie lata, próbowałem różnych sposobów, aby go odzyskać, próbowałem też różnych rzucających zaklęcia tutaj w Stanach Zjednoczonych, ale żaden z nich nie mógł zwrócić mi Richarda. Tylko dr Isikolo zagwarantował mi natychmiastowe 48-godzinne rzucanie zaklęć i zapewnił mnie, że mój mąż znów będzie ze mną. Piszę, aby podziękować i wyrazić głęboką wdzięczność za dotrzymanie obietnic oraz za wykorzystanie waszych uzdolnionych i wielkich mocy, aby sprowadzić go z powrotem do domu. Byłem podekscytowany wiedząc, że specjalizujesz się w ponownym łączeniu Kochanków. Dziękuję, Panie, za pomoc w najgorszych chwilach mojego życia, za bycie tak wielkim rzucającym zaklęcia i za przekazanie mi zaklęcia miłosnego, które sprawiło mi tyle radości w moim małżeństwie. Mój mąż wrócił i obiecuje, że nigdy więcej mnie nie opuści. Jeśli wątpisz w jego umiejętności, zaufaj mi. Powinieneś zaryzykować. Opłaca się w sposób, którego nigdy nie można sobie wyobrazić. Jeśli jesteś teraz ich i potrzebujesz silnego i pilnego zaklęcia miłosnego, aby przywrócić swój były uprzejmy kontakt z dr Isikolo w tej chwili, jest on jedyną odpowiedzią na przywrócenie zerwanego związku lub małżeństwa. [email protected] lub możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

  • Helena Pantović - niezalogowany 2019-10-27 18:52:54

    Byłem w związku z moim chłopakiem od 2 lat i planowaliśmy wkrótce wziąć ślub i nagle zostawił mnie dla innej dziewczyny, naprawdę kocham tego faceta i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dalej starałem się jak najlepiej go odzyskać, ale wszystkie moje wysiłki, aby go odzyskać w moim życiu, nie przyniosły rezultatu. To był ten wierny dzień, natknąłem się na komentarze na stronie o tym wielkim rzucającym zaklęcia, dr Isikolo, tak wiele osób twierdziło, że pomaga im odnowić ich związek i przywrócić ich byłego, musiałem się z nim skontaktować, ponieważ był moja ostatnia nadzieja. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego e-maila, a on zapewnił mnie, że za dwa dni mój chłopak opuści drugą dziewczynkę i wróci do mnie. To była wielka niespodzianka, gdy mój chłopak wrócił do mnie po dwóch dniach. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, że wrócił do mnie i osiągnąłem to z pomocą dr Isikolo, i radzę, jeśli potrzebujesz jego pomocy, również napisz do niego bezpośrednio
    E-mail: [email protected] lub możesz również Whatsapp/Viber go na +2348133261196.

  • gość 2019-10-29 05:53:57

    Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się z każdym świadectwem mojego życia. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o swoim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i przyniósł go z powrotem po 3 dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża razem. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział mi, że znów szuka ze mną różnych rzeczy, zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie dzięki temu, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: ([email protected]). Lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+ 2348134046638). Skontaktuj się z nim w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
    (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
    (2) jeśli zawsze masz złe sny.
    (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
    (4) Jeśli chcesz dziecko.
    (5) leki ziołowe
    (6) Chcesz być bogaty.
    (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
    (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
    (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą
    (10) Rozwiązanie przypadku ETC
    Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem ([email protected]) lub whatsApp .. pod tym numerem (+2348134046638). i bądź błogosławiony

  • Masha Franko - niezalogowany 2019-10-29 20:11:49

    Cześć chłopaki, jestem bardzo podekscytowany odzyskaniem męża po tym, jak zostawił mnie i nasze 3 dzieci dla innej kobiety.
    Po 2 latach małżeństwa ja i mój mąż wdawaliśmy się w jedną lub drugą kłótnię, dopóki w końcu mnie nie opuścił i przeprowadził się do Kalifornii, by być z inną kobietą. czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą swojego ojca. starałem się być silny tylko dla dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólów, które dręczą moje serce, moje serce było wypełnione smutkami i bólami, ponieważ naprawdę byłem zakochany w moim mężu. Każdego dnia i każdej nocy myślę o nim i zawsze chciałbym, żeby do mnie wrócił. Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ​​DR ISIKOLO może pomóc szybko odzyskać ex . Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (Zaklęcie Miłości) dla mnie. 48 godzin później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi, więc Niesamowite !! Tak właśnie wrócił tego samego dnia z wielką miłością i radością, i przeprosił za swój błąd oraz za ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było silniejsze niż było wcześniej. Wszystko dzięki DR ISIKOLO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR ISIKOLO jest prawdziwym i potężnym rzucającym zaklęcia, o którym zawsze będę się modlić, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach, jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego byłego lub twój mąż przeprowadził się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] lub możesz również Whatsapp / Viber go pod numerem +2348133261196.

  • Katarina Leo - niezalogowany 2019-11-01 17:41:52

    Mając tak wiele w sercu, jestem tutaj, aby wyrazić siebie, w jaki sposób dr Isikolo uratował moje małżeństwo od rozwodu. Ja i mój mąż mieliśmy pewne nieporozumienie i to rozdzierało nasze małżeństwo na tyle, na ile mój mąż szukał rozwodu. Więc nie mam wyboru, jak pójść do Internetu, aby znaleźć rozwiązanie mojego problemu. To tam natknąłem się na szczegóły dr Isikolo i jak wiele osób pisało o nim dobre rzeczy i jego wspaniałe dzieła dla nich oraz o tym, jak pomógł wielu ludzi poprzez przywrócenie tam relacji. Kontaktuję się z doktorem Isikolo, który powiedział mi wszystko, co muszę zrobić, co zrobiłem, aw niespełna 48 godzin mój mąż anulował dokumenty rozwodowe. Teraz ja i mój mąż żyjemy razem w pokoju i harmonii dzięki dr. Isikolo za uratowanie mojego małżeństwa przed zerwaniem. Dane kontaktowe Dr Isikolo są wysyłane pocztą elektroniczną: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196

  • gość 2019-11-02 13:44:38

    WIELKI CZARNY CZARNIK, KTÓRY POMÓC MNIE PRZYWRÓCIŁ MÓJ EX MĄŻ I POMÓŻ MNIE TAKŻE W CIĄŻY ....
    nigdy nie uczyłem, że mogę być szczęśliwy w życiu, ponieważ mój mąż opuścił mnie 6 miesięcy temu, ponieważ nie byłem w stanie zajść w ciążę po 6 latach małżeństwa ... ale ten wielki prorok przywrócił mi szczęście w ciągu 24 godzin, pomagając mi przywrócić Mąż wrócił do mnie, a także rzucił na mnie zaklęcie ciążowe, które pomogło mi począć moje pierwsze dziecko w życiu ... Ten gretski Prorok zrobił radość w moim życiu w ciągu 24 godzin, przywracając mi moją miłość i szczęście. Myślę, że jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi, którą Prorok Omar Innis sprawił, żebym był ... Skontaktuj się z Prorokiem OMAR za pośrednictwem komunikatora WhatsApp +1330 536 9169, aby uzyskać środki na wszelkiego rodzaju kłopoty lub problemy finansowe, z jakimi się dzisiaj zmagasz ... jest niesamowity i bardzo niezawodny w rozwiązywaniu wszelkich problemów, z jakimi się dzisiaj borykasz .. i pamiętaj: UWAŻAJ LUDZI TUTAJ W INTERNECIE, ŻEBY BYĆ CZAROWNIKAMI CZARNICY .. BYŁAM RAZ OFIARĄ SWOICH PODAJNIKÓW

  • Leon Dominik - niezalogowany 2019-11-02 19:11:32

    Co mogę powiedzieć, jestem zastrzelony ze słów, gdyby nie dr Isikolo, nie byłbym teraz szczęśliwy, zrobił dla mnie cudowną rzecz, której nie mogę zatrzymać sam, nie jestem tego rodzaju ludźmi, którym pomożecie po dobra robota, uciekną, dlatego codziennie informuję ludzi, że istnieje taki potężny wielki człowiek, taki jak ty, który kiedykolwiek uwierzy, że moja dziewczyna Rita wciąż może do mnie wrócić i żebrze na kolanach po tym, jak żyła za 7 miesięcy. Dr Isikolo wykonał dla mnie pracę, która sprawiła, że ​​uwierzyłem, że istnieje naprawdę potężny rzucający zaklęcia, ale jest po prostu cierpliwy, aby mieć takiego potężnego jak Dr Isikolo. Mogę to udowodnić każdemu, kto chce skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem, nie będzie żałować, ponieważ Dr Isikolo przyprowadziła mojego kochanka w ciągu 48 godzin po tym, jak zostałem oszukany przez tych czarodziejów online, którzy szukają pieniędzy ludzi, ale teraz planuję się z nią ożenić, bardzo się cieszę, dziękuję bardzo, dr. Isikolo, naprawdę doceniam, modlę się o to. robisz to samo dla osób potrzebujących pomocy od ciebie. jeszcze raz dziękuję moim przyjaciołom za jakikolwiek problem, który próbujesz skontaktować się z dr Isikolo i omówić go z nim i zobaczyć, co będzie dalej, oto e-mail: [email protected] lub możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

  • gość 2019-11-02 21:06:52

    Jestem pani Edith Marcel z Polski, chcę podzielić się z każdym świadectwem mojego życia. Byłem żonaty z mężem Jakubem, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Ameryki, zaczął rozmawiać z kobietą o imieniu Karen, a następnie powiedział mi, że już nie jest zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukam pomocy, nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Amelii, powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem wcześniej i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Prorok Moguba, który rzucił na nią zaklęcie były chłopak i przyniósł go do niej po 3 dniach. Amelia prosi mnie, abym skontaktował się z prorokiem Mogubą. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków walczą o mnie. Po trzech dniach powiedział mi, że dołączy do mnie i mojego męża. Naprawdę po 3 dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział mi, że znów szuka ze mną rzeczy, które powinienem spotkać z nim, bo inaczej mnie przyjedzie, zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem. jego kolana zaczęły wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie dzięki temu, co ten wielki prorok zrobił dla mnie i mojego męża, dlatego postanowiłem podzielić się moim komentarzem, możesz skontaktować się z jego e-mailem: ([email protected]). lub whatsapp .. go w tym numerze. (+2348154643314). Proszę, skontaktuj się z nim w sprawie każdego problemu, a będziesz błogosławiony.

  • Zara Lovre - niezalogowany 2019-11-05 20:08:51

    Byłem w związku z moim chłopakiem od 2 lat i planowaliśmy wkrótce wziąć ślub i nagle zostawił mnie dla innej dziewczyny, naprawdę kocham tego faceta i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dalej starałem się jak najlepiej go odzyskać, ale wszystkie moje wysiłki, aby go odzyskać w moim życiu, nie przyniosły rezultatu. To był ten wierny dzień, natknąłem się na komentarze na stronie o tym wielkim rzucającym zaklęcia, dr Isikolo, tak wiele osób twierdziło, że pomaga im odnowić ich związek i przywrócić ich byłego, musiałem się z nim skontaktować, ponieważ był moja ostatnia nadzieja. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem jego e-maila i powiedziałem mi, że wszystko, co jest potrzebne do zrobienia, co zrobiłem, a on zapewnił mnie, że za 2 dni mój chłopak opuści drugą dziewczynę i wróci do mnie, a to było bardzo świetne zdziwienie, gdy mój chłopak wrócił do mnie po dwóch dniach. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy, że wrócił do mnie i osiągnąłem to z pomocą dr Isikolo, i radzę, jeśli potrzebujesz jego pomocy, również napisz do niego bezpośrednio
    E-mail: [email protected]
    WhatsApp: +2348133261196
    Strona internetowa: drisikolosolutionhome.webnode.com

  • gość 2019-11-06 02:38:27

    Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znowu szuka rzeczy ze mną Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie w związku z tym, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: ([email protected]). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
    (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
    (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
    (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
    (4) Jeśli chcesz dziecko.
    (5) leki ziołowe
    (6) Chcesz być bogaty.
    (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
    (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
    (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
    (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
    Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem ([email protected]) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

  • Barbara Damjan - niezalogowany 2019-11-10 12:25:28

    Wracając do byłego kochanka, pilnie z zaklęciem miłosnym, DR ISIKOLO jest naprawdę najlepszym rzucającym zaklęcia ze 100% gwarancją. nazywam się Barbara Damjan. Nigdy nie wierzyłem w zaklęcia miłosne ani magię, dopóki nie skontaktowałem się z tym rzucającym zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO, o którym tak wiele osób wypowiadało się online, jest potężne. Mój partner zaczął źle się zachowywać i mieć romans z nieznaną mi kobietą po trudnych i trudnych czasach i opuścił mnie. przeszliśmy razem i moje życie było do góry nogami, ponieważ nasz związek trwa od 4 lat, naprawdę go kocham. Jego matka była przeciwko mnie i nie miał dobrze płatnej pracy, więc kiedy spotkałem tego rzucającego zaklęcia, powiedziałem mu, co się stało i na początku wyjaśniłem mu sytuację, byłem niezdecydowany, sceptyczny i wątpliwy, ale po prostu spróbowałem a po 2 dniach, po spełnieniu i zapewnieniu wszystkiego, czego potrzebował do pracy dla mnie, mój człowiek zadzwonił do mnie sam i przyszedł do mnie z przeprosinami, że wszystko zostało załatwione z jego mamą i rodziną i otrzymał nową rozmowę o pracę, więc powinniśmy dostać żonaty, nie wierzyłem, że tak to działa i to było naprawdę niesamowite. Jestem dumny ze składania zeznań i doceniania DR ISIKOLO, ponieważ jest po prostu najlepszy, jaki można znaleźć wszędzie. potrzebujesz skutecznego i prawdziwego rzucającego zaklęcia na każdy problem w swoim życiu, możesz skontaktować się z DR ISIKOLO pod jego adresem e-mail: [email protected] lub jego WhatsApp/Viber: +2348133261196.

  • Tamara Leon - niezalogowany 2019-11-13 17:01:28

    Cześć chłopaki, jestem bardzo podekscytowany odzyskaniem męża po tym, jak zostawił mnie i nasze 3 dzieci dla innej kobiety.
    Po 2 latach małżeństwa ja i mój mąż wdawaliśmy się w jedną lub drugą kłótnię, dopóki w końcu mnie nie opuścił i przeprowadził się do innego miasta, by być z inną kobietą. czułem, że moje życie się skończyło, a moje dzieci myślały, że nigdy więcej nie zobaczą swojego ojca. starałem się być silny tylko dla dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólów, które dręczą moje serce, moje serce było wypełnione smutkami i bólami, ponieważ naprawdę byłem zakochany w moim mężu. Każdego dnia i każdej nocy myślę o nim i zawsze żałuję, że nie wróci do mnie. Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy online i natknąłem się na stronę internetową, która sugerowała, że ​​DR ISIKOLO może pomóc szybko wrócić. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (Zaklęcie Miłości) dla mnie. 48 godzin później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo tęskni za mną i dziećmi, więc Niesamowite !! W ten sposób wrócił z wielką miłością i radością i przeprosił za swój błąd oraz ból, który wyrządził mi i dzieciom. Od tego dnia nasze małżeństwo było teraz silniejsze niż było wcześniej. Wszystko dzięki DR ISIKOLO. jest tak potężny i postanowiłem podzielić się moją historią w Internecie, że DR ISIKOLO jest prawdziwym i potężnym rzucającym zaklęcia, o którym zawsze będę się modlił, aby długo żyć, aby pomóc swoim dzieciom w trudnych chwilach. jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego eks lub z powrotem męża do innej kobiety, nie płacz już więcej, po prostu skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Oto jego kontakt: napisz do niego na adres: [email protected] lub jego WhatsApp: +2348133261196. DR ISIKOLO nigdy Cię nie zawiedzie.

  • Helena Jurković - niezalogowany 2019-11-15 07:34:40

    Mój chłopak zostawił mnie dla innej dziewczyny. Desperacko potrzebowałem go z powrotem, ponieważ tak bardzo go kochałem. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. przeglądając internet, spotkałem się ze szczególnym świadectwem na temat tego, jak dobry DR EDO pomaga szybko wrócić do przeszłości i powstrzymać rozwód lub zerwanie itd., Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a on (powrót zaklęcia Miłości) dla mnie. 28 godzin później mój chłopak wrócił do mnie, płacząc i błagając o wybaczenie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić ten wielki rzucający zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania jego zerwanych związków i małżeństwa, napisz do niego na adres: [email protected] Po prostu skontaktuj się ze wspaniałym „DR EDO”. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że Ci pomoże. nie płacz już więcej - skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Dziękuję DR EDO za uratowanie moich zerwanych związków i przyprowadziłem mojego chłopaka z powrotem do mnie! ”Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497

  • Sarah Mimitero - niezalogowany 2019-11-16 08:33:34

    Tak się cieszę, że moje zepsute małżeństwo zostało przywrócone.
    Niedawno się pogodziliśmy, choć było to trudne. Minął już ponad miesiąc i wszystko wydaje się, że wróciło do normy. Zaczął mnie traktować lepiej, a dla nas obojga był to proces leczenia. Koszmar, który trwał prawie 2 lata, zanim się rozstaliśmy, w końcu się skończył. To tak, jakbyśmy się znowu zakochali! Oboje zostawiliśmy za sobą przeszłość i staramy się iść naprzód - i po raz pierwszy od dłuższego czasu przyszłość wygląda o wiele jaśniej.
    Nie potrafię wyrazić słowami, jak wdzięczny jestem dr Edo! To tak, jakbyśmy w końcu odkryli na nowo te rzeczy, które sprawiły, że zakochaliśmy się przede wszystkim. Wszystkie zmartwienia i stres po prostu zniknęły.
    Dziękuję dr Edo za uratowanie mojego zerwanego małżeństwa i przyprowadził do mnie męża! ”.
    Ja i mój mąż znów żyjemy szczęśliwie. Wszystko dzięki dr Edo. Jeśli masz jakikolwiek problem, skontaktuj się teraz z dr Edo, a gwarantuję ci, że ci pomoże. Napisz do niego na adres: [email protected], możesz również do niego zadzwonić lub dodać go na WhatsApp: +2348159452497.

Dodajesz jako: |