5°C mgła

Będzie nowa hala sportowa dla Warszawy.

Wybory samorządowe 2018, Będzie sportowa Warszawy - zdjęcie, fotografia

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej została mistrzem świata już drugi raz z rzędu. Mimo tak ogromnego sukcesu, w Warszawie wciąż brakuje odpowiedniej hali sportowej, na której można rozgrywać duże imprezy rangi międzynarodowej. Kolejne partie rządzące stolicą przez lata zupełnie pominęły kwestię budowy obiektu na miarę stolicy europejskiego kraju.

Kandydat na Prezydenta Warszawy Sławomir Antonik (KWW Bezpartyjni Samorządowcy) zapowiada, że budowa dużej hali sportowej będzie jego priorytetem w najbliższej kadencji:

- Przez ostatnich kilkanaście lat partyjnych rządów w Warszawie ta kwestia była niestety pomijana. Temat zaniedbań rządzących powraca jak bumerang po każdych mistrzostwach lub Igrzyskach Olimpijskich. Należy wreszcie powiedzieć to głośno i wyraźnie: wstydem dla Warszawy jest to, że w stolicy kraju, który został mistrzem świata w piłce siatkowej nie ma hali sportowej z prawdziwego zdarzenia. Dlatego wyraźnie deklaruję, że budowa takiego obiektu jest moim priorytetowym celem w najbliższej kadencji.

Już w  2016 roku powstała nieformalna inicjatywa pod nazwą „Hala dla Warszawy” (https://www.facebook.com/haladlawarszawy/), która przekształciła się w stowarzyszenie. Członkowie stowarzyszenia obecnie startują z list Bezpartyjni Samorządowcy do Rady Warszawy oraz poszczególnych dzielnic.

fot: Tomasz Adamaszek

------------------------

Sławomir Antonik jest kandydatem KWW Bezpartyjni Samorządowcy na prezydenta Warszawy. Ma 59 lat, z wykształcenia jest inżynierem, ekonomistą i prawnikiem. To doświadczony samorządowiec. Obecnie sprawuje urząd Burmistrza Targówka, zaś w poprzedniej kadencji był zastępcą burmistrza tej dzielnicy.

 


Będzie nowa hala sportowa dla Warszawy. komentarze opinie

  • gość 2018-10-02 05:47:46

    niech zgadnę ,,,,pewno imieniem Kaczyńskiego uffff

  • Gość - niezalogowany 2018-10-02 06:23:17

    I niech tam organizują wszystkie maratony. Bo to jest wkurwiające, kiedy paraliżują centrum miasta.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl