4°C mgła

CBŚP zlikwidowało linię produkcyjną amfetaminy [ZDJĘCIA]

Warszawski oddział CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej prowadzi śledztwo dotyczące produkcji narkotyków. Funkcjonariusze ustalili, że na obrzeżach miasta funkcjonuje prawdziwa fabryka amfetaminy.

Zorganizowano akcję, w czasie której zlikwidowano laboratorium działające w budynku gospodarczym na terenie jednej z posesji. Znaleziono 2,5 kg gotowej do sprzedaży amfetaminy i kilkanaście litrów mieszanin do produkcji narkotyku.

- Podczas działań zatrzymano także dwie osoby tj. Krystiana M. (37 lat) oraz Waldemara G. (53 lat). Okazało się, że Krystian M. jest poszukiwany dwoma listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za wprowadzenie do obrotu narkotyków oraz niestosowanie się do zakazu sądowego. Dodatkowo w jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad pół kilograma amfetaminy oraz kokainę – informuje stołeczne CBŚP.

Obaj panowie usłyszeli zarzuty produkcji narkotyków. Krystian M. dodatkowo odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. Mężczyźni są tymczasowo aresztowani, a śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

 

 

źródło: CBŚP


CBŚP zlikwidowało linię produkcyjną amfetaminy [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl