7°C pochmurno z przejaśnieniami

Centrum Obsługi Kierowców - kompleksowe usługi dla Twojego auta

Handel i usługi, Centrum Obsługi Kierowców kompleksowe usługi Twojego - zdjęcie, fotografia

Przydałby się samochód? Jak jednak wybrać dobrze? Nowy, czy może używany? Oczywiście druga opcja ekonomicznie wydaje się bardziej atrakcyjna, ale wybór może tu być jeszcze trudniejszy. Pomóc w nim może Centrum Obsługi Kierowców.

Centrum Obsługi Kierowców (w skrócie COK) to jedyna w Polsce firma, która jest w stanie wykonać właściwie każdą usługę związaną z samochodami. Trzonem ich działalności jest sprzedaż samochodów – nowych i używanych. Auta używane są zazwyczaj sprowadzane z zagranicy w bardzo dobrym stanie, a nabywca otrzymuje na nie 2 lata gwarancji. Istnieje też możliwość leasingu pojazdów.

Wszystkie usługi COK są bezpłatne. Klient otrzymuje też swojego prywatnego opiekuna, który zawsze zadba o Państwa interesy i pomoże we wszystkich kwestiach związanych z firmową i prywatną flotą pojazdów. Oznacza to, że COK wykonuje samodzielnie całą pracę przy samochodzie swego klienta. Jest to duża oszczędność czasu i pieniędzy dla kupującego, a wynika ona z dużego doświadczenia pracowników COKu na rynku samochodowym i kompleksowości ich działań. Sama obsługa klienta też jest dziecinnie prosta – wystarczy zadzwonić i powiedzieć, czego się oczekuje, a firma sama znajdzie i przedstawi najlepszą ofertę kupna/sprzedaży, leasingu, ubezpieczenia, serwisowania auta, obsługi szkód, obsługi prawnej, przeglądów, gwarancji itp.

Specjalnie dla Państwa COK proponuje bezpłatne konsultacje oraz 10% zniżki przy zakupie samochodu na hasło wio.waw.pl!

Centrum Obsługi Kierowców – dane kontaktowe:

COK

Tel.: +48 604 096 955, Email: [email protected] strona: www.e-cok.pl

cok, centrum obsługi kierowców, mechanik, ubezpieczenia, samochody używane, samochody z zagranicy, auta używane, auta z zagranicy, leasing, floty samochodowe, warszawa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl