21°C rozproszone chmury

Czy Legia ma szansę obronić tytuł Mistrza Polski?

Patrząc na grę Legii obiektywnie powiedziałbym, że szans takich nie ma. Choć sam jestem z Warszawy i „wojskowym” kibicuje od zawsze. Legia gra bardzo słabo, nieefektywnie , a już na pewno nieefektownie. Paradoks jednak jest taki, że na naszą kochaną polską ligę to w zupełności może wystarczyć. A z taką słabą grą wcale nikt nie powinien się zdziwić jak to właśnie Legia na koniec sezonu znowu będzie na pierwszym miejscu.

Po ostatniej kolejce ekstraklasy nie wiem czy się śmiać czy płakać. O tytuł mistrzowski walczą trzy zespoły: Legia, Lech Poznań i Jagiellonia Białystok. Gdy w miniony piątek Lech przegrał u siebie z Koroną Kielce wszyscy się z nich śmiali. Gdy dzień później rozgrywająca o godzinie 18.00 Jagiellonia nie sprostała Górnikowi Zabrze też był śmiech i wszyscy liczyliśmy już na odskoczenie w tabeli przez Legię. Jednak rzeczywistość okazała się brutalna. Legia przegrała. Wszystkie trzy zespoły z podium przegrały w tej kolejce swoje mecze...

Polska liga jest chyba jedną z najbardziej nieprzewidywalnych. Tutaj każdy z każdym może wygrać i nie ma murowanych faworytów. Niestety wyrównany poziom nie oznacza nic dobrego. Raczej jest to wyrównany mierny poziom. No trudno. Nie pozostaje nam nic więcej jak trzymanie kciuków by jakoś udało się nam jakoś „dojechać” do końca sezonu i obronić tytuł. Szczęście podobno sprzyja lepszym, więc może będziemy mieli tego farta.

Czekając na kolejną kolejkę porywającej naszej polskiej ligi zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu Legia Warszawa – Zagłębie Lubin.


Czy Legia ma szansę obronić tytuł Mistrza Polski? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl