7°C pochmurno z przejaśnieniami

Czy Legia szybko otrząśnie się po odpadnięciu z LM?

Legia Warszawa, Legia szybko otrząśnie odpadnięciu - zdjęcie, fotografia

Po porażce jaką było odpadnięcie ze Spartakiem Trnava z eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Legii raczej nie są w najlepszych nastrojach. Pomimo lepszej gry w meczu rewanżowym ze Spartakiem (1:0) do optymalnej formy daleko. Na dodatek w ekspresowym tempie z kluby wyleciał Dean Klafuric. Tymczasowo rolę pierwszego trenera pełni Aleksandar Vuković, jednak na tym stanowisku długo nie posiedzi.

W jakie dyspozycji są „wojskowi” będziemy mogli przekonać się już dzisiejszego wieczoru. O godzinie 20.45 przy łazienkowskiej starcie z Lechią Gdańsk. Po dwóch kolejkach Ekstraklasy Lechia o jeden punkt wyprzedza Legię. Raz zremisowała ze Śląskiem Wrocław (1:1) i wygrała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok (1:0).

- Znam tę drużynę i jestem przy niej od dłuższego czasu. (...) Jakby to nie zabrzmiało, to ostatnie dwa mecze jednak były wygrane. Odpadnięcia z Ligi Mistrzów nie można tak nazwać, ale sam mecz był wygrany. Drużyna, szczególnie w drugiej połowie pokazała coś, co powinno być standardem. Różnie może być z wynikami, ale nie może być różnie z postawą i zaangażowaniem. - powiedział na przedmeczowej konferencji trener Vuković.

Przypomnijmy również, że legioniści już w najbliższy czwartek (09.08.2018r.) zmierza się w pierwszym meczu eliminacji do Ligi Europy. Rywalem będzie luksemburskie Dudelange.
 


Czy Legia szybko otrząśnie się po odpadnięciu z LM? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl