20°C pochmurno z przejaśnieniami

De Mono na 30-lecie „swego trwania” nagrało teledysk – hymn ku czci dzielnej… kolarki

Ale tak naprawdę jest to hymn o życiu, o sile woli, o pięknie sportu i smaku zwycięstwa. Jego bohaterką jest kolarka Monika Brzeźna z najbardziej znanej w Polsce drużyny kolarskiej kobiet Mat Atom Developer Women's Cycling Team. No i De Mono, rzecz jasna.

Teledysk opowiada historię bohaterskiej kolarki, która uległa wypadkowi i zmaga się z przeciwnościami losu, próbując powrócić do zdrowia i zawodów. Zmaga się ze swoim zdrowiem, z morderczymi treningami. Na ekranie jest dużo potu, porażki i… sukces na koniec. Siła woli zwyciężyła. Bohaterka Moniki Brzeźnej wraca do startów.

Historia przepleciona jest zdjęciami córeczki głównej bohaterki. Dziewczynka mobilizuje kobietę do ćwiczeń i wytężonej pracy. Przynosi jej serce z czekolady, jej miłość do matki jest niezwykle ważnym czynnikiem rehabilitacji. W tę z kolei postać wcieliła się 4-letnia Viviana Kalisz.

To nagranie zespołu De Mono ma formę hymnu i z powodzeniem może być wykorzystywane do promowania sportu, bo jest peanem na cześć piękna kolarstwa i sportowego wysiłku. Zresztą zapraszamy do posłuchania:

https://www.youtube.com/watch?v=dYTXiGVWw9A

De Mono na 30-lecie „swego trwania” nagrało teledysk – hymn ku czci dzielnej… kolarki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-20 09:58:32

    Super :-))

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl