11°C bezchmurnie

Drugi Bieg Zombie za nami [ZDJĘCIA]

Ten bieg to nietypowe wydarzenie w kalendarzu imprez sportowych. Już po raz drugi w tamtym roku na Choszczówce, dzisiaj przy Marymonckiej pobiegli...Zombie. Impreza to cała ułożona historia: 

"Dawno temu Zombi opuścili Trupi Las… sieją strach i spustoszenie w ruinach pozostałych po miastach, grzebiąc nadzieję ostatnich Żywych na lepsze jutro, pogrążających się w coraz większej apatii. Dni zlewały się ze sobą i zamieniały w tygodnie, a następnie w lata. To nie było życie, tylko przerażająca egzystencja… Na szczęście znaleźli się tacy, którzy postanowili to zmienić.

Po latach badań naukowcy, z ukrytego w tajnej bazie laboratorium, opracowali antidotum przywracające nieumarłych do świata żywych! Kiedy doszło do przełomu w badaniach, naukowcy ulegli niestety ogromnej hordzie Zombi – pozostała tylko Skażona Baza.

Przed ewakuacją naukowcy zdołali wytworzyć kilka testowych fiolek z antidotum.

Niebezpieczeństwo było ogromne, ale odzyskanie fiolek było kluczowe dla przyszłości gatunku ludzkiego. Ochotnicy zebrali się więc na obrzeżach zrujnowanego miasta i podjęli rozpaczliwą próbę wyrwania laboratorium z objęć nieumarłych.

Niestety, część Zombi udało się wydostać i przemieścić do jednego z niewielu miejsc, których wcześniej nie opanowali – azylu zwanego Wyspą  Żywych.

To tutaj stoczyła się kolejna walka o przetrwanie gatunku ludzkiego.

Trzeba dodawać coś więcej? Chyba nie. Po prostu zobaczcie naszą galerię.

 

 

źródło: FB

 

Drugi Bieg Zombie za nami [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl