21°C rozproszone chmury

DSF Kickboxing Challenge 14: Marcin Różalski („Różal”) pokonał Petera Grahama

Obaj są w przedededniu zakończenia kariery: Marcin Różalski („Różal”) i Peter Graham. Obaj walczyli przeciwko sobie na piątkowej gali DSF Kickboxing Challenge 14. Wygrał „Różal”, doprowadzając Grahama na skraj nokautu.

- To była wielka bitwa czterdziestolatków. Ja powiedziałem sobie tak, albo odpadnie mi noga, albo zetnę go w pół. Noga mnie bardzo boli, nie odpadła, ale spowodowała bardzo duże zniszczenia. Peter po walce mówił, że bardzo mocno kopię, co odbieram jako bardzo duży komplement - powiedział po walce „Różal” portalowi interia.

W czasie przedostatniej walki „Różal” odniósł dość poważną kontuzję kolana i przegrał. Wczoraj wziął za to rewanż, doprowadzając do sytuacji, w której przeciwnik znalazł się na skraju nokautu. Było to w drugiej rundzie po trafionym kopnięciu Australijczyka w głowę. Cały czas jednak musiał chronić swoje kolana, ponieważ Graham usilnie chciał powtórzyć sytuację, w której zeszłym razem wygrał.

Na gali dostrzegliśmy reżysera Kacpra Anuszewskiego, który przygotowuje się do kręcenia filmu „Serce do walki”, gdzie grać będą gwiazdy polskiego kicboxingu. A w ramach wprawek reżyserskich wypuścił spot promocyjny dla KSW Start z Częstochowy, gdzie już widać jak zręcznie i interesująco potrafi on opowiadać o tej sztuce walki.

Poza walką główną odbył się też mecz Polska – Rosja, który wygraliśmy wynikiem 3:2.  

Fot. PAWEŁ MAŁACZEWSKI

DSF Kickboxing Challenge 14: Marcin Różalski („Różal”) pokonał Petera Grahama komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl