6°C rozproszone chmury

Duże zmiany w ONICO Warszawa jeszcze przed ostatnim meczem

Kiedy: 2018-04-23 , godzina: 20:00 | Gdzie: Torwar

ONICO Warszawa, Duże zmiany ONICO Warszawa jeszcze przed ostatnim meczem - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek, 23 kwietnia, ONICO Warszawa rozegra swój ostatni mecz w sezonie 2017/2018 PlusLigi. Przed własną publicznością na hali Torwar zmierzy się z Cuprum Lubin. Gra toczy się o 7 miejsce w tabeli. W pierwszym meczu ONICO wygrało 3:1. „Inżynierowie” co prawda mogą nawet ten mecz przegrać 2:3 by zająć 7 miejsce, ale nikt nie będzie odpuszczał.

Siatkarze ONICO zapowiadają, że dadzą z siebie wszystko w tym meczu. Tym bardziej, że mogą czuć wielki niedosyt. Jeszcze tydzień temu, i przez większość sezonu, wszystko wskazywało na to, że znajdą się w pierwszej „szóstce” i teraz będą walczyli o miejsce na podium. Niestety spadek formy w samej końcówce sezonu pokrzyżował plany i trzeba było obejść się smakiem.

Ostatnie słabe wyniki doprowadziły już do szybkich zmian w klubie. W tym tygodniu z funkcją Prezesa klubu pożegnała się, będąca na tym stanowisku od kilku lat, Pani Jolanta Dolecka. Definitywnie jednak nie rozstaje się z klubem, będzie członkiem Rady Nadzorczej ONICO.

Na tym jednak zmian nie koniec. Z ONICO definitywnie rozstał się Paweł Zagumny, który pełnił funkcję Wiceprezesa i Dyrektora Sportowego Klubu.

Do zmiany nie dojdzie jednak na stanowisku trenera klubu. W kolejnym sezonie ONICO Warszawa dalej będzie prowadził Stephane Antiga.

Mecz z Cuprum Lubin rozpocznie się o godzinie 20.00.
 


Miejsce zdarzenia mapa Warszawa


Duże zmiany w ONICO Warszawa jeszcze przed ostatnim meczem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl