15°C bezchmurnie

Jutro utrudnienia z powodu zgromadzeń. 8 marca na ulicach miasta

Protesty i manifestacje, Jutro utrudnienia powodu zgromadzeń marca ulicach miasta - zdjęcie, fotografia

Jutro 8 marca czyli Dzień Kobiet - to przy okazji przypomnienie dla wszystkich panów. Na ten dzień i przy tej właśnie okazji planowane są marsze i zgromadzenia w mieście, a to oznacza spore utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Lepiej już dzisiaj zaplanować jazdę po mieście w jutrzejsze popołudnie. 

Pierwsze zgromadzenie planowane jest na rondzie Dmowskiego o godzinie 16.30. Następne o 17.45 na placu Konstytucji. To zostało zgłoszone jako marsz. Jego uczestnicy przejdą Marszałkowską na rondo Dmowskiego i to tutaj o 19 będzie  kolejne zgromadzenie (połączone z marszem przed Sejm). Zebrani przejdą ulicami: Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, plac Trzech Krzyży, ulica Wiejska, ul.Matejki. To zgromadzenie powinno zakończyć się ok. godz. 21.

W tych miejscach jutro po południu na pewno napotkamy utrudnienia. ZTM planuje też trasy objazdowe dla autobusów. 

 

 

 

źródło: ZTM


Jutro utrudnienia z powodu zgromadzeń. 8 marca na ulicach miasta komentarze opinie

  • Pola - niezalogowany 2018-03-09 12:30:21

    Głupie kretynki sparaliżowały ruch w Warszawie! Szlag mnie mało nie trafił. Na kim się wyżyłyście głupie debilice? Na zwykłych ludziach! Trzeba było blokować ruch pod Sejmem albo pod Pałacem Prezydenckim, a nie zatruwać życie zwykłym mieszkańcom Warszawy. Już po tym, komu zablokowałyście drogi widać Wasz poziom inteligencji. Decydenci nawet nie poczuli Waszego protestu, a zwykli ludzie odchodzili od zmysłów w zablokowanych środkach transportu miejskiego. Debilne krowy!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl