15°C bezchmurnie

Kacper Anuszewski, zyskujący coraz większą popularność reżyser, kręci nowy film „Tata”

Jego dwa poprzednie filmy („Myszy i szczury” i „Kurs”) święcą triumfy na festiwalach filmowych na całym świecie, zdobywając nagrody lub miejsca w finałach. Przyszła więc pora na kolejny film. Będzie nim „Tata”.

Trwają właśnie dni zdjęciowe do tej nowej produkcji Anuszewskiego. O czym będzie film? To dramat psychologiczny, poruszający problem związany z komunikacją młodych ludzi mających dzieci. Cała historia widziana jest oczami małego dziecka patrzącego na zachowania swoich rodziców. Sytuacje z tym związane wpływają na jego zachowanie oraz na całe późniejsze życie.

Premiera filmu planowana jest na początek 2018 r. Kacper Anuszewski jest jego scenarzystą i reżyserem. Za zdjęcia odpowiada Tomasz Wolszczak, operator równie zdolny. Charakteryzacją zajmuje się Katarzyna Cieślak, dźwiękiem Łukasz Klimczak. Drugim reżyserem jest Sławomir Tomczak, a kostiumologiem Wioletta Anuszewska.

Głowną rolę gra Grzegorz Juchiewicz, a oprócz niego występują: sam reżyser oraz Eryk Pawlikowski, Joanna Mądry i Patrycja Kosik Kawecka. Film kręcony jest na Mokotowie, w Wilanowie, na Śródmieściu i Grochowie.

Fot. PAWEŁ MAŁACZEWSKI


Kacper Anuszewski, zyskujący coraz większą popularność reżyser, kręci nowy film „Tata” komentarze opinie

  • gość 2017-10-06 14:17:56

    "Kostiumografem" a nie "kostiumologiem" analfabeci.

  • Gość1982 - niezalogowany 2017-10-07 13:29:24

    Bez przesady...każdy wie o kogo chodzi.Dobry artykuł :)

  • Widz - niezalogowany 2017-10-09 08:24:46

    Widziałam obydwa filmy Kacpra na festiwalu w Przemyślu, każdy film był ŚWIETNY. Szykuje się kolejny ciekawy :) Może z tym nowym znowu przyjedzie...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl