21°C rozproszone chmury

Kaja opowiada o pierwszym dniu w pracy

Ludzie PKiN, opowiada pierwszym pracy - zdjęcie, fotografia

Wchodząc głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki, już od progu widzimy stoisko "Informacja". To właśnie tutaj od dzisiaj pracuje Kaja. Dziewczyna już pierwszego dnia ma mnóstwo pracy. Co chwilę ktoś podchodzi do stoiska, telefon bez przerwy dzwoni, a w międzyczasie przychodzą również wiadomości na skrzynkę mailową. Kaja mimo takiego natężenia obowiązków ciągle się uśmiecha i każdemu poświęca dużo uwagi i cierpliwości.

Jak się dowiaduję - zanim dziewczyna rozpoczęła samodzielną pracę, wcześniej kilkukrotnie, w ramach szkolenia, przyglądała się pracy innych osób na tym stanowisku. Najczęściej zadawane pytania przez gości Pałacu dotyczą tarasu widokowego. Znakomita część odwiedzających to turyści zagraniczni, co od Kai wymaga biegłej znajomości języka angielskiego.

Kaja mówi, że praca bardzo jej się spodobała, ponieważ uwielbia kontakt z ludźmi, a także możliwość obcowania z osobami przybywającymi do PKiN niemalże z każdego zakątka świata. Na co dzień dziewczyna mieszka w Warszawie i studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. 

#LudziePKiN

 

Kaja opowiada o pierwszym dniu w pracy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl