6°C rozproszone chmury

Kolejny wypadek na rondzie w Łomiankach [ZDJĘCIA]

Jak informują nas kierowcy, na rondzie w Łomiankach kolejny raz doszło do wypadku. Wiemy na razie tyle, że jeden z samochodów dachował - co widać na zdjęciach nadesłanych przez czytelnika. Są duże utrudnienia na wjeździe do Łomianek od strony Warszawy.

Rondo na ul. Brukowej to miejsce gdzie dochodzi do wielu kolizji i wypadków. Gęsto ustawione sygnalizatory wprowadzają w błąd kierowców, którzy patrzą czasem nie na najbliższe światła a kolejne parę metrów dalej. W tym miejscu wszyscy powinni zachować szczególną ostrożność.

 

Kolejny wypadek na rondzie w Łomiankach [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Ketiwu - niezalogowany 2018-08-07 19:54:29

    Przede wszystkim IDIOTA zaprojektowal sekwencje swiatel. Chyba nie ma prawajazdy zajmuje sie czyms na czym sie nie zna podobnie jak liliput kaczy z Zoliborka. Dodatkowo pasy jadac od strony Warszawy sa rownie beznadziejnie zaprojekrowane. Znaczna czesc kierwcow jadaca na Gdansk MUSI zminic pas jazdy, zamiast tylko ci co chca zjechac z kierunku jazdy na wprost.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-08 13:18:56

    Tam ktoś chory bezustannie bawi się ustawieniami świateł. Wie o tym okolica a dla innych to pułapka. Żadne apele nie pomagają. Na co czeka burmistrz i GDDKiA spokojnie patrzac na dziesiatki ofiar nie wiadomo. JU.

  • pomoc - niezalogowany 2018-08-23 11:07:52

    UWAGA WAŻNE !!! Osoby poszkodowane w tym wypadku, proszę o kontakt. Pomogę uzyskać należne odszkodowanie. 695 305 152

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl