6°C rozproszone chmury

Kompromitacja Legii Warszawa z zespołem z Luksemburga

Legia Warszawa, Kompromitacja Legii Warszawa zespołem Luksemburga - zdjęcie, fotografia

Kompromitacja, bo lepiej tego co dzisiaj przy Łazienkowskiej się stało nie można nazwać. Można by tylko używać brzydszych słów. Legia Warszawa w pierwszym meczu eliminacyjnym do Ligi Europy przegrała 1:2 z mistrzem Luksemburga, zespołem Dudelange.

Wytłumaczeniem nawet nie jest fakt, że „wojskowi” od 4 minuty grali w „dziesięciu”. Czerwoną kartkę, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, obejrzał Astiz. Próbując od tyłu powstrzymać, wychodzącego na pozycję sam na sam z bramkarzem, zawodnika naszych rywali. Nawet grając w 11-stu Legioniści byli zespołem gorszym.

Komentatorzy podczas meczu powiedzieli, po Legionistach nie widać przyjemności z gry. Kibice mogą z pewnością powiedzieć, że również nie było przyjemności z oglądania. Zdecydowanie nie było.

Co prawda stołeczny klub ma cały czas szanse by wyjść zwycięsko z tego dwumeczu. Ale trzeba przyznać, że po prostu na to nie zasługuje.

Legia Warszawa - Dudelange 1:2 [27 min Carlitos Lopez - 24 min Couturier, 62 min Turpel (karny)]

ZOBACZ również MEMY po meczu


Kompromitacja Legii Warszawa z zespołem z Luksemburga komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-09 23:10:40

    Wstyd, żenada i hańba- to cała moja opinia o waszej grze, legioniści. Nie dorośliście do Ligi Europejskiej

  • gość 2018-08-10 14:06:13

    Po co te nerwy? Przecież legia kupiła sobie mistrza Polski i takie są tego skutki nie od dzisiaj. Ja zarabiam na tej marnej drużynie. Przecież to są młoty za którymi stoją pieniądze. Piłkarski poker trwa nadal kochani .Śmiać mi się chce z tych piłkarzy którzy myślą że są dobrzy. Malarz i paru innych to są zwykli kopacze podwórkowi . I znowu zarobiłem nie małe pieniądze i lecę do bukmachera znowu obstawić że kupią sobie mistrza Polski i że odpadną z dalszych rozgrywek PE. .Bravo LEGIA TAK TRZYMAĆ ...........NIC SIĘ NIE STAŁO ....LEGIA NIC NIE STAŁO........ ( co za buraki ze wschodu). Najważniejsza jest kasa czyż nie?. Te buraki chcą otworzyć Legia tv ...........trzymajcie mnie , buhhahhahahha. Kto to będzie oglądał ?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl