6°C rozproszone chmury

Konkurs Livro.pl! Wygraj 50 zł na zakupy.

Księgarnia LIVRO organizuje konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie dotyczące książki, którą zabierzesz ze sobą na wakacje. Trzy osoby z najciekawszymi odpowiedziami zdobędą nagrodę.

Księgarnia internetowa Livro.pl, lider w testach jakości obsługi klienta , otworzyła swój pierwszy punkt odbioru zamówień. Mieści się on w centrum Warszawy, w podziemnym pasażu handlowym przy Metrze Świętokrzyska. Wszyscy kupujący książki, płyty, filmy, podręczniki oraz artykuły szkolne i papiernicze na Livro.pl od teraz mogą za darmo odbierać swoje zamówienia w samym centrum miasta. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać 50 zł na zakupy na Livro.pl!

Księgarnia internetowa Livro.pl to lider w testach jakości obsługi klienta, a także dostawy i zwrotu zamówień według Polskiego Instytutu Badań Jakości. W swoim asortymencie Livro.pl posiada ponad  180 000 produktów, wśród których znajdują się m.in. nowości, bestsellery, literatura obyczajowa, kryminały, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży, a także szeroki wybór artykułów szkolnych i papierniczych. Od niedawna w ofercie księgarni dostępny jest również katalog muzyczny oraz filmowy, liczący ponad 20 000 pozycji.

Wszystkie te produkty można od teraz zamawiać do punktu odbioru, który znajduje się w Warszawie przy Metrze Świętokrzyska (lokal 1000D, linia M1). Taka forma dostawy jest bezpłatna. W najbliższym czasie będą powstawać kolejne tego rodzaju punkty, także w innych miastach. Punkt odbioru Livro.pl jest otwarty w godzinach 10.00-20.00, ale planowane jest wydłużenie tego czasu, aby klienci mogli odbierać swoje zamówienia także znacznie wcześniej, na przykład w drodze do pracy.

Znalezione obrazy dla zapytania metro świętokrzyska

KONKURS

Księgarnia internetowa Livro.pl przygotowała dla Was kody rabatowe o wartości 50 zł każdy. Można je zdobyć odpowiadając na pytanie: Jaką książkę zabrałeś lub zabierzesz ze sobą na tegoroczne wakacje? Uzasadnij w kilku zdaniach swój wybór. Swoje odpowiedzi przesyłajcie po przez formularz https://wio.waw.pl/kontakt

 Nagrodzimy trzy najciekawsze. Konkurs potrwa do 10.08.2018

Znalezione obrazy dla zapytania książka na wakacje

Kupony można wykorzystać na stronie www.livro.pl, zamawiając produkty za darmo do punktu odbioru zamówień w Warszawie przy Metrze Świętokrzyska. Wartość zamówienia po wpisaniu kodu musi wynosić minimum 2 grosze.

konkurs, livro, wygrać, wygraj książkę, nagroda, bon, księgarnia, wakacje, książka na wakacje, tanio, livro - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl