21°C rozproszone chmury

Kontroler ZTM pobity przez pasażera

Pracownik Zarządu Transportu Miejskiego sprawdzający bilety w tramwaju linii 24 został w miniony poniedziałek poturbowany przez pasażera jadącego bez biletu. Gapowicz niestety uciekł.

Agresja i przemoc wobec kontrolerów biletów to zachowania niedopuszczalne i nieakceptowalne pod żadnym pozorem i w żadnej sytuacji. Zwłaszcza, że tego rodzaju zdarzenia wywołują osoby nieposiadające ważnego biletu na przejazd, czyli de facto dopuszczające się kradzieży. Skoro więc ktoś ma odwagę i w pełni świadomie dopuszcza się jednego przewinienia w postaci jazdy na „na gapę”, powinien mieć odwagę cywilną do przyjęcia mandatu w razie kontroli, a nie dopuszczać się kolejnego, bardzo poważnego przewinienia jakim jest stosowanie przemocy wobec osoby wykonującej swoją pracę.

Trudno zrozumieć tak agresywne zachowanie i wyrządzanie krzywdy drugiemu człowiekowi. Najtańszy normalny bilet na przejazd stołeczną komunikacją miejską kosztuje 3,40 zł. Czy naprawdę warto „zaoszczędzić” taką sumę po to, żeby narażać się na nieprzyjemności w postaci mandatu? Czy chęć uniknięcia słusznej kary może stanowić powód do stosowania przemocy?

 

 

 

 

źródło: ZTM


Kontroler ZTM pobity przez pasażera komentarze opinie

  • gość 2017-07-27 01:22:00

    hahahahahaha

  • gość 2017-07-27 18:35:31

    a kontroler jak zwykle był miły, kulturalny (bo on nawet w szkole był wzorowym uczniem i to wzorowe zachowanie trwa do dzisiaj) ...

  • gość 2017-07-27 20:59:26

    niech zmieni pracę na normalną

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl