5°C mgła

Konwencja Koalicji Obywatelskiej na rzecz Rafała Trzaskowskiego

Wybory samorządowe 2018, Konwencja Koalicji Obywatelskiej rzecz Rafała Trzaskowskiego - zdjęcie, fotografia

W niedzielę (7 października 2018) odbyła konwencja Koalicji Obywatelskiej popierająca Rafała Trzaskowskiego jako kandydata na urząd prezydenta Warszawy. Odbyła się i…

Warszawa musi stać przy wszystkich słabszych, którzy potrzebują pomocy. Musimy mówić o solidarności, o tych, którzy potrzebują pomocy, a którzy przez dzisiejsze państwo PiS są pozostawieni na marginesie. Musimy być przy wszystkich mniejszościach, które są rugowane na margines społeczeństwa – mówił Rafał Trzaskowski. I dodawał: Warszawa tak pięknie się zmienia, że nawet mój konkurent ostatnio mówi o mądrej kontynuacji. Niedługo będzie chciał chyba zrobić sobie zdjęcie z Hanną Gronkiewicz-Waltz”.

A potem: Każdy, kto próbuje dzielić warszawiaków na kierowców, rowerzystów i pieszych, kompletnie nie rozumie naszego miasta. Nie damy się podzielić. Będą nowe linie metra, dokończymy II linię metra i przedłużymy ją do Ursusa i na Żerań”.

„Samorządy będą warczeć, a nawet ugryzą, jeśli ktoś wyciągnie rękę po prawa obywateli - powiedział z kolei Grzegorz Schetyna. Zapowiadał też, że nowa fala unijnych funduszy będzie wydawana „bliżej ludzi”, zapewniał, że wiedzę, by tak je wykorzystać, ma Rafał Trzaskowski. Chwalił jego znajomość języków i obycie w świecie. – Jeśli chcecie czuć się wolni, wybierajcie ludzi wolnych. Jeśli chcecie być w Europie, wybierajcie takich, którzy chcą Polski w Europie. Jeśli chcecie uczciwości, głosujcie na uczciwych – mówił przewodniczący PO. (Źródło: GW)

Fot. Facebook


Konwencja Koalicji Obywatelskiej na rzecz Rafała Trzaskowskiego komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 05:42:50

    Tylko Patryk Jaki tych dwoke za Leary za oszustwa

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl