6°C bezchmurnie

Lato w mieście - ruszają zapisy!

Edukacja, mieście ruszają zapisy! - zdjęcie, fotografia

Za niewiele ponad miesiąc rozpoczną się upragnione i wyczekiwane przez dzieciaki wakacje. Dwa miesiące odpoczynku od szkoły to dla uczniów czas lenistwa, dla rodziców jednak często problem, bo coś trzeba w tym czasie z dziećmi zrobić, zorganizować im czas by nie siedziały same w domach.

Od 25 czerwca do 31 sierpnia, uczniowie stołecznych szkół mogą skorzystać z programu "Lato w mieście". Zajęcia sportowe, edukacyjne i kulturalne - oferta jest bogata. 

- Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Rodzice muszą zapłacić jedynie za posiłki, z których korzystają wszystkie dzieci przebywające w wakacyjnych placówkach edukacyjnych. Podobnie jak w poprzednich latach, opłata wynosi 7 zł za dwa posiłki. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat także w wakacje na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły - informuje urząd miasta.

Zapisy ruszają dzisiaj, potrwają do 29 maja. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza online:  tutaj.

 

 

źródło: UM

Lato w mieście - ruszają zapisy! komentarze opinie

  • gość 2018-05-25 09:59:06

    Super, ktoś wie czy sa jeszcze wolne miejsca? Szukam czegoś bo lipiec moje dziewczyny musza spędzić w domu. Na razie zapisałam do Akademii Nauki na półkolonie z Harrym Potterem - uparły sie bo koleżanki sie zapisały , a że były w zeszłym roku to wiem że fajnie to organizują. Jedyny minus że to tylko kilka dni a potem znowu nuda w domu więc bym je gdzieś jeszcze zapisała

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl