9°C lekkie zachmurzenie

Legia marnie kończy europejską przygodę [MEMY]

Zagrali lepiej niż przed tygodniem jednak to nie wystarczyło. Legia Warszawa w bardzo kiepskim stylu pożegnała się z europejskimi pucharami.

Po fatalnym początku i dwóch bramkach straconych już w pierwszych 20 minutach wydawało się że legioniści nie będą już w stanie nic więcej zrobić. Zadowoleni z takiego wyniku piłkarz Dudelange wyraźnie odpuścili. To się szybko zemściło i kontaktowego gola w 33 minucie strzelił Kante. Legia atakowała dalej, ale brak było skutecznego wykończenia.

Po zmianie stron na boisku była już tylko jedna drużyna. Rywal postanowił się bronić, a Legia Warszawa całe drugie 45 minut atakowała, strzelała. Można było wierzyć że uda się im odrobić straty i strzelić potrzebne do awansu dwie bramki. Tym bardzie, że ataki nie były chaotyczne, prowadzone na siłę. Można było zauważyć, że pomysł na atak jakiś jest.

W 86 minucie nadzieje ponownie przywrócił Kante. Było 2:2 i jeszcze kilka minut do rozegrania. Szanse były, jednak wynik nie uległ już zmianie i przy wyniku 1:2 przy Łazienkowskiej Legia wraca do domu i już w tym sezonie do europy nie wyjedzie.


Legia marnie kończy europejską przygodę [MEMY] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl