21°C rozproszone chmury

Legia przegrywa z Wisłą Kraków. Trzy punkty straty do lidera

Legia Warszawa, Legia przegrywa Wisłą Kraków punkty straty lidera - zdjęcie, fotografia

Niestety niedzielne popołudnie nie należało do udanych dla piłkarzy i kibiców Legii Warszawa. Stołeczny klub na własnym boisku uległ Wiśle Kraków 0:2.

Obydwie bramki dla gości padły w pierwszej połowie. Na 0:1 z rzutu karnego w 26 minucie strzelił Carlitos Lopez. Wynik ustalił pięć minut później Fran Velez.

Dzisiejsza porażka przy Łazienkowskiej dała trzy punktową przewagę Jagiellonii Białystok w tabeli Ekstraklasy. Jagiellonia w sobotę wygrała u siebie z Arką Gdynia 3:2. Co ciekawe dwie bramki decydujące o zwycięstwie dla gości padły w doliczonym czasie gry. Zawodnicy „Jagi” strzelali w 94 i 95 minucie spotkania.

Kolejny mecz Legia rozegra właśnie z Arką Gdynia. Wyjazdowy mecz zostanie rozegrany 31 marca. Jagiellonia 2 kwietnia zagra z Zagłębiem Lubin.