-1°C pochmurno z przejaśnieniami

Ludzie PKiN: Poznajcie Patrycję!

Ludzie PKiN, Ludzie Poznajcie Patrycję! - zdjęcie, fotografia

Wspomnienia nadesłane nam przez Patrycję:

"Odwiedziłam Warszawę 9 września tego roku. Od razu z dworca udaliśmy się pod Pałac Kultury, nie zwiedzaliśmy w środku, tylko oglądaliśmy zewnętrzną stronę budynku. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Wieczorem jeszcze raz obejrzeliśmy budynek oświetlony tęczowymi kolorami. Niesamowicie to wyglądało, ten widok utkwi w mojej pamięci na bardzo długo. Wśród tego całego warszawskiego zgiełku budowla odbiegająca od tego stylu ale jednocześnie fascynująca. Według mnie jest to zdecydowanie symbol Warszawy. Wychodząc z dworca od razu widać go z daleka. Jednocześnie jest to wskazówka drogi właśnie do dworca (zawsze należy kierować się w stronę Pałacu Kultury, a trafi się).

Mieszkam oraz pracuje i studiuje w Toruniu. W Warszawie nie bywam zbyt często był to mój 4 raz ale po ostatnim jestem pewna, że będę częściej.

Na co dzień pracuje oraz studiuje. Pasjonuje mnie siatkówka, którą przez pewien czas trenowałam. Interesuję się również fotografią oraz wizażem. Jestem po kursie makijażu. Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne i w tym zawodzie właśnie chciałabym pracować".

 

#LudziePKiN

 

Ludzie PKiN: Poznajcie Patrycję! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl