NIE dla odejścia Jurka Owsiaka - jest petycja

NEWS, odejścia Jurka Owsiaka petycja - zdjęcie, fotografia

Wczoraj po informacji o śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, prezes fundacji WOŚP, Jurek Owsiak złożył rezygnację ze stanowiska. Jak tłumaczył, ma dość hejtu i mowy nienawiści, w fundacji będzie działał nadal, ale nie podejmie już żadnych decyzji, nie będzie nią zarządzał.

Większość Polaków jest zdruzgotana tą informacją. Owsiak dla nich jest ikoną pomagania. To dzięki niemu w wiele dzieci zawdzięcza dzisiaj życie, sprzęt medyczny z serduszkami WOŚP jest we wszystkich szpitalach. Charyzma Jurka doprowadziła do tego że co roku na wielkim finale padają kolejne rekordy zebranych pieniędzy, w akcję włączają się Polacy nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że WOŚP bez takiego szefa nie będzie już taki sam. Dlatego powstała petycja, którą podpisuje cały czas mnóstwo osób - sprzeciw przeciwko odejściu Owsiaka z zarządu Fundacji. 

- Nie ma osoby, która by go nie znała!Jurek pomógł tysiącom jak nie milionom dzieci w Polsce!Teraz, po 27 latach składa rezygnację z pełnienia kierownictwa nad WOŚP!Nie pozwólmy aby do tego doszło!Podpisz petycję! Nasz głos również się liczy! - pisze autor petycji.

Znajdziecie ją TUTAJ.

 

 

 

 

Foto: wikipedia

NIE dla odejścia Jurka Owsiaka - jest petycja komentarze opinie

  • gość 2019-01-15 18:30:17

    SDS

  • gość 2019-01-15 20:06:51

    Panie Jerzy świetna robota. Nie odchodź!!!
    Zbyszek - fan Orkiestry

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 05:40:17

    Zostań z nami

  • gość 2019-01-24 01:33:26

    Uwaga:

    Szukasz PRAWDZIWEJ SPÓŁKI KREDYTU FINANSOWEGO, aby udzielić Ci pożyczki w wysokości 5.000 euro do 5.000.000 euro (w przypadku pożyczki biznesowej lub firmy, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej, pożyczki na samochód, pożyczki konsolidacyjnej, kapitału podwyższonego ryzyka pożyczka, pożyczka zdrowotna itp.). RE.)

    Czy może z jakiegoś powodu odmówiono Ci pożyczki od banku lub instytucji finansowej?

    Jesteśmy pożyczkodawcą posiadającym międzynarodową akredytację, który zapewnia PRAWDZIWE KREDYTY FINANSOWE osobom i firmom o niskim oprocentowaniu 2%, przy użyciu ważnego dokumentu tożsamości lub paszportu międzynarodowego w Twoim kraju w celu weryfikacji.

    Termin zapadalności naszej pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a termin zapadalności wynosi od 3 do 35 lat.

    DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKÓW O KREDYT W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,

    Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:


    PEŁNE IMIĘ I NAZWISKO:____________________________

    Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________

    Termin płatności: _________________________

    Cel pożyczki: ______________________

    Data urodzenia:___________________________

    Podłoga:_______________________________

    Status rodziny:__________________________

    Adres kontaktowy: _______________________

    Miasto / Kod pocztowy: __________________________

    Kraj:_______________________________

    Zajęcie:____________________________

    Telefon komórkowy:__________________________

    Czekamy na odpowiedź, aby otrzymać wypełniony formularz wniosku o pożyczkę.

    podziękować

    Tony SILVER

    TONE SILVER FINANCIAL CREDIT FIRM

    Gmail: [email protected]

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-26 18:41:28

    cześć

    Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Romanna Isabell - niezalogowany 2019-01-28 06:04:40

    Jak otrzymałem pożądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej ([email protected]) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).
    Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, jak otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services z adresem e-mail: [email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczką, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnie potrzebnej pożyczki lub chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail ([email protected]) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).

  • gość 2019-01-28 06:47:13

    Oferujemy doradztwo finansowe dla klienta, firmy poszukujące finansowania dłużnego / pożyczki i poszukujące kapitału obrotowego, aby rozpocząć nową działalność lub rozszerzyć istniejący biznes. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Czy potrzebujesz pożyczki, aby skonsolidować swój dług na poziomie 3%? Lub Pożyczki osobiste * Pożyczki biznesowe . Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Mamy programy pożyczkowe dostosowane do każdego profilu i trafiłeś w odpowiednie miejsce, aby zaspokoić potrzeby biznesowe. Jeśli Twoja firma lub wiesz o każdej firmie z wiarygodnych projektów / propozycji, które wymagają finansowania, uprzejmie Napisz nam z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: [email protected]

  • gość 2019-01-28 20:28:17

    Kredytodawcy i kredyty hipoteczne z ograniczoną odpowiedzialnością za małą i dużą kwotę pożyczek Przy stopie procentowej 2%.

    Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, prywatne pożyczki,
      kredyty komercyjne i osobiste o bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 2% w ciągu jednego roku do 30 lat w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy pożyczki od 1000 do dowolnej kwoty, o którą prosisz, skontaktuj się z nami dziś Email;

    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    +1 518 502 5732

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-28 21:22:19

    cześć

    Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-30 18:59:36

    cześć

    Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Magareta - niezalogowany 2019-02-05 03:19:47

    Ostatnia aktualizacja 2019 !!!!!!

    Pozdrowienia Wszyscy na tej stronie, chce poinformowac was o juz zaladowanej karcie glównej, której mozecie uzyc do wytworzenia 5000 zl dziennie w Polsce.

    Zamiast wciaz szukac pozyczki lub pomocy finansowej z jednej strony na druga, radze pobrac te zaladowana karte glówna, poniewaz kazda z tych kart jest powiazana z kontem dotacji i kazda wyplata 5000 zl, która bierzesz w jeden dzien jest bezplatny i karta bedzie trwac przez 6 miesiecy, zanim wygasnie.

    Mam te karte i ciesze sie z jej uzywania, chce, abys dostal te karte jak najszybciej, jesli potrzebujesz karty, wystarczy skontaktowac sie z: [email protected]


    Kontakt: [email protected]

    Dzieki

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-05 12:03:08

    Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: ([email protected])

  • gość 2019-02-05 15:38:33

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: ([email protected])

  • PŮJČKA - niezalogowany 2019-02-06 04:01:17

    Oferujemy doradztwo finansowe dla klienta, firmy poszukujące finansowania dłużnego / pożyczki i poszukujące kapitału obrotowego, aby rozpocząć nową działalność lub rozszerzyć istniejący biznes. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]

    Czy potrzebujesz pożyczki, aby skonsolidować swój dług na poziomie 3%? Lub Personal Loans * Business Loans itp. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected]

    Mamy programy pożyczkowe dostosowane do każdego profilu i trafiłeś w odpowiednie miejsce, aby zaspokoić potrzeby biznesowe. Jeśli Twoja firma lub wiesz o każdej firmie z wiarygodnych projektów / propozycji, które wymagają finansowania, uprzejmie Napisz nam z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: [email protected]

  • Ryan Jeremy - niezalogowany 2019-02-06 11:51:58

    Cześć wszystkim, jestem Adams Z Wielkiej Brytanii, chcę szybko użyć tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków powiedział mi o człowieku o nazwisku Robbie dagga, który jest dyrektorem generalnym pożyczki kapitałowej Pożyczka finansowa. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w związku z przekazaniem pożyczki, aw ciągu 24 godzin od złożenia pożyczki na moje konto bankowe, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczki, aby szybko skontaktować się z NIM ([email protected]), modlę się, aby Bóg dodał więcej błogosławieństw do swojego życia i do wszystkich wokół niego, jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nimi teraz

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-06 14:59:36

    Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-06 15:01:13

    Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-09 21:55:39

    Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • Alfred mark - niezalogowany 2019-02-10 00:35:04

    Cześć, moi ludzie, czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków i założenie firmy? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Globel provsion i chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co jest zgodne z prawdą i prawdą, po prostu zrób to, co o co prosiłeś, w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedź na swój problem finansowy, a zobaczysz, że jedyną osobą, której możemy zaufać, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc skontaktuj się z nim dzisiaj, aby otrzymać ten e-mail poniżej:{[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-10 05:15:51

    Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • gość 2019-02-13 08:03:28

    Philip Mark Loan firma, Inc.

    Jesteśmy prywatnymi międzynarodowymi kredytodawców pieniądze. Oferujemy
    Różne pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3%
    Każdego roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych
    Komercyjnych portfeli inwestycyjnych, które stanowią naszą bezpośrednią
    Są.

    MAMY DWUETEN FOLGEN ARTEN Z DARLEHEN BEZ CELOWNIKA DO 3% ZINS
    * Pożyczki osobiste * pożyczki biznesowe * pożyczki inwestycyjne * pożyczki samochodowe
    * Kredyt studencki * pożyczka na farmę * dom pożyczki

    Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę podać krótki czas
    Następujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną:
    [email protected]
    Nazwa
    Kraju
    Telefon
    * Wymagana ilość:
    * Termin pożyczki:

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-13 18:29:12

    Cześć,

    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • gość 2019-02-15 20:03:48

    Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
    Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot?
    W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
    Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych.
    Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia.
    Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
    Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na [email protected]

    Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

  • Ryan Jeremy - niezalogowany 2019-02-23 05:24:31

    ŚWIADECTWO O TYM, W JAKI SPOSÓB POSIADA MOJĄ KREDKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY JAKO JEDNA MUCZAK Mam na imię Mr Adams. Mieszkam w USA Las Vegas i jestem szczęśliwą kobietą dzisiaj, gdy mówię, powiedziałem sobie, że każda firma pożyczkowa lub pożyczkodawca może zmienić moje złamane życie moje i mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Dali mi szczęście i moją rodzinę, potrzebowałem pożyczki w wysokości 70 000 EURO 12 kwietnia 2018 r., A ja dostałem pożyczkę w ciągu 12 godzin bez stresu. Rzeczywiście, Bóg boi się ludzi, współpracuje z renomowaną firmą pożyczkową, jeśli jesteś potrzebujący pożyczki i jesteś w 100% pewny, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nią dzisiaj i powiedz im, że Mr Adams skierował cię do nich, możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-25 17:33:11

    Cześć,



    Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?



    Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!



    Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])





  • Barabra Emmanue - niezalogowany 2019-03-01 00:53:30

    cześć wszystkim
    Nazywam się Barabra Emmanuel, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem kredyt hipoteczny od firmy pożyczkowej Jorge, po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, potrzebowałem pilnej pożyczki, aby założyć firmę i złożyłem wniosek od różnych pożyczkodawców online. który obiecał pomóc, ale nigdy nie dali mi kredytu hipotecznego, Oszukiwali mnie, a ja zostałem z niczym, Dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki , Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc w spłacie kredytu hipotecznego i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej hipoteki, nie krępuj się skontaktować się z łaską jorge za pośrednictwem firmowego e-maila: ([email protected]) powiedz jej, że Barabra poleciła ci, Wszystko dzięki niej .

    Barabra Emmanuel

  • Barabara Jowkie - niezalogowany 2019-03-01 02:28:43

    Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Barabara Jowkie po imieniu i jestem stąd Lublinie tu w języku polskim złożyłem wniosek i otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Stella Rene, firmy, w której wypłaciłem pożyczkę w wysokości 1 000 000 zł i zanim ja zawsze usłyszałem, że jest wiele Oszustwa tu na stronie, ale dzisiaj potwierdziłem i widzę, że nadal jest tu legalna i bezpieczna firma kredytowa również na tej stronie, więc moi ludzie, proszę, nie zamykajcie sprawy, dopóki nie zobaczycie wszystkiego dla siebie, pani Stella Rene, firmy pożyczkowej jest nadal realny i nadal pomagała ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, a ja jestem tak szczęśliwy, że mam teraz pożyczkę, aby spłacić wszystkie moje długi, a także, gdy potrzebujesz pożyczek, skontaktuj się z poniższym e-mailem : [email protected] po więcej informacji i wierzyć, a Stella Rene również pomoże ci rozwiązać twoje problemy, ponieważ jest realna i gwarantowana.

    Barabara Jowkie

  • Bridge Finance - niezalogowany 2019-03-01 23:31:53

    cześć,

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby uregulować swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub pożyczki hipotecznej? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby rozwiązać wszystkie problemy finansowe w przeszłości.

    Bridge Finance to rozwiązanie wszystkich problemów finansowych. Nasze pożyczki są proste, długoterminowe i krótkoterminowe, przy korzystnych stopach procentowych w wysokości 2% budżetu.

    Zainteresowane strony powinny natychmiast skontaktować się z nami ([email protected])

  • Lisa - niezalogowany 2019-03-03 02:55:56

    Jeśli jesteś tutaj i potrzebujesz swojego Exa, lub męża lub żony, nie płacz więcej, skontaktuj się teraz z tym potężnym rzucającym czar. Oto jego kontakt: [email protected] lub dodaj hm na WhatsApp +2347011196745 również specjalizują się w leczeniu wszelkiego rodzaju deasese takich jak * PIENIĄDZE PIENIĄDZE BYĆ BOGATE
    1 LOTTERY SPELL
    DIBETIE, ZIMNA GLEBA, 1. HERPES
    2. GORZKA LASSA
    3. GONORRHEA
    4. HIV / AIDS
    5. LICZBA LOW SPERM
    6. CHOROBA MENOPAZY
    7. PADACZKA
    8. ASEPSIS
    9. RAK
    10. DEPRESJA NIEPRAWIDŁOWOŚCI
    11. PROBLEM CIĄŻY
    12. ALS
    13. HPV
    14. ROZSZERZENIE DOWOLNEGO TYPU
    15. POBIERZ SWÓJ EX LOVER
    16.HEPATYTIS, A, B, C
    17. SYPILIA
    18 .. ARTHRITIS
    19. DERMATYKA OSÓB ATOPOWYCH
    20. LEUKEMIA ..

  • Pamela Raymond - niezalogowany 2019-03-03 08:18:20

    Witajcie, moi dobrzy ludzie z Wielkiej Brytanii, nazywam sie Ryan Jeremy, chce zaswiadczyc o tym, co zrobil dla mnie i mojej rodziny Globalny wniosek, ze mieszkam w Wielkiej Brytanii, aw zeszlym tygodniu mój dom sie zepsul, wiec potrzebowalem pilnej pozyczki zeby odnowic moje budynki, wiec przeszukuje strone i zobaczylem post, który zostal wyslany przez Barbre, jak ona dostala pozyczke w wysokosci 85 000 euro, wiec dostaje polaczenie na stronie z Globalnym srodkiem tymczasowym i zlozylem wniosek o pozyczke w wysokosci 60 000,00 euro na remont moje budynki i wreszcie moja pozyczka w wysokosci 60 000,00 euro bez zadnego stresu dostalam pozyczke w ciagu 48 godzin i chce powiedziec moim dobrym ludziom w Portugalii, ze Globalny system zastrzezony jest prawdziwy, wiec kazdy, kto ma klopoty finansowe, powinien polaczyc sie z Globalnym zastrzezeniem link ponizej ([email protected]) i zapewniam Cie, ze Globalny system zastrzezony jest prawdziwy i nie ma zadnych watpliwosci, a teraz ja i moja rodzina zaczynamy zyc w spokojnym zwyciestwie i sukcesie i nawiazujemy kontakt z Globalnym programem tymczasowym i otrzymujemy Twoje wlasny problem rozwiazany za darmo i tutaj Swiatowy nakaz jest tak dobry, ze moi ludzie w Wielkiej Brytanii pozostaja w kontakcie i niech Bóg blogoslawi nasz kraj, poniewaz jesli jest jakas dobra osoba, która pomoze nam wszystkim, co bedzie Globalnym zastrzezeniem, a my jestesmy wolni od biedy i jestesmy wolni od glodu i dostaniemy sie pochodnia z Globalnym twierdzeniem Niech Bóg blogoslawi i czeka na twoje wlasne swiadectwo, tak samo jak moje i sukces dla ciebie wszystkich moich dobrych ludzi w Wielkiej Brytanii. Niech Bóg blogoslawi cie wszystkim, kocham was wszystkich.

    Ryan Jeremy

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-03-20 02:22:44

    Dobry dzień

    Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast ([email protected])

  • gość 2019-03-30 15:20:04

    BUENA TARJETA CON EFECTIVO FRESCO ... Obtenga la tarjeta programada para cajeros automáticos BLANK 2019 y dinero en efectivo directamente en cualquier cajero automático a su alrededor. No hay riesgo de ser atrapado, ya que la tarjeta ha sido programada de tal manera que no se puede rastrear, también tiene una técnica que hace imposible que el CCTV lo detecte y puede retirar una suma total de $ 5,000.00 USD todos los días, intente y obtenga el suyo hoy en (MR MARTINS) de [email protected] Y sea uno de los afortunados que se benefician de ello. Ahora envíe un correo electrónico al hacker uno: [email protected]

  • Midland Credit - niezalogowany 2019-04-08 12:34:27

    Szukasz finansów dla przedsiębiorstw, finansów osobistych, pożyczek na nieruchomości, pożyczek samochodowych, gotówki studenckiej, funduszy konsolidacji zadłużenia, funduszy niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp ... Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. +917204719376
    Whataspp: +917204719376
    E-mail: [email protected]
    Ahmed Mohamed

  • Midland Credit - niezalogowany 2019-04-08 12:34:53

    Szukasz finansów dla przedsiębiorstw, finansów osobistych, pożyczek na nieruchomości, pożyczek samochodowych, gotówki studenckiej, funduszy konsolidacji zadłużenia, funduszy niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp ... Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. +917204719376
    Whataspp: +917204719376
    E-mail: [email protected]
    Ahmed Mohamed !!

  • Midland Credit - niezalogowany 2019-04-08 12:35:24

    Szukasz finansów dla przedsiębiorstw, finansów osobistych, pożyczek na nieruchomości, pożyczek samochodowych, gotówki studenckiej, funduszy konsolidacji zadłużenia, funduszy niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp ... Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. +917204719376
    Whataspp: +917204719376
    E-mail: [email protected]
    Ahmed Mohamed @!!!

  • Jason Bell - niezalogowany 2019-04-14 10:39:27

    Potrzebujesz pilnej pożyczki? Oferujemy pożyczki od 1000 do 1 000 000 USD na 2% zainteresowanej stopie. Jeśli jesteś zainteresowany, wróć do kwoty wymaganej pożyczki i czasu trwania pożyczki ...

    pozdrowienia

    Uwaga: Wszystkie odpowiedzi należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres [email protected]


    Możesz również Whatsapp nas na: 1-530-230-2285

  • Harris - niezalogowany 2019-04-22 13:16:27

    Skyplus Private Capital Group.
    Pozdrowienia dla Ciebie (SPCG).

    Jesteśmy Skyplus Private Capital Group, firmą znaną jako pracująca nad rozszerzaniem swojego portfolio na całym świecie i finansowaniem projektów. Zasadniczo, pozyskujemy wiarygodne i wygodne firmy inwestycyjne / inwestorów, którzy mogą zapewnić finansowanie projektów, kapitał biznesowy lub pożyczki komercyjne dla osób, firm lub grup z potencjalnym projektem i biznesem.

    Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli ty / twoi znajomi potrzebują finansowania swoich firm, projektów lub innowacji. Jeśli mają jakiś projekt wymagający finansowania.

    Czekamy na ciebie najwcześniej.

    Z poważaniem,
    Pan Rodney Harris.
    (Oficer pożyczki)
    E-mail kontaktowy: [email protected]
    Skyplus Private Capital Group (SPCG)

  • gość 2019-06-23 22:47:55

    Cześć
    Czy potrzebujesz pilne pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub spłacić rachunki? Jeśli jesteś zainteresowany wrócić zbyt nas dzisiaj i uzyskać kredyt w 24 godziny. Adres E-mail firmy: [email protected]

  • gość 2019-09-23 10:14:58

    Testimony"" Loan offer apply


    Testimony"" You should not miss this opportunity [My name is Mrs. Sandra Kate. I live in Canada and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family.I was in need of a loan of $90,000.00 to start my life all over again as i am a single woman with 3 kids.

    I have been searching for a loan to settle my debts for the past two months all I met scammed and took my money until I finally met a God sent Lender.

    I never thought that there are still genuine loan lenders on the internet but to my greatest surprise i got my loan without wasting much time.I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $90,000.00 Canada Dollar. He is a GOD fearing man, if you are in need of loan to solve your problems and you will pay back the loan please

    contact him tell him that is Mrs.Sandra Kate that refer you to him. Contact Mr.Miotti Stefano, via email ([email protected])

  • gość 2019-09-23 10:17:23


    Testemunho "" Oferta de empréstimo aplicável


    Testemunho "" Você não deve perder esta oportunidade [Meu nome é Sra. Jessica Lewis. Eu moro no Canadá e sou uma mulher feliz hoje? e eu disse a mim mesmo que qualquer credor que resgatar minha família de nossa situação precária, encaminharei qualquer pessoa que esteja à procura de empréstimo para ele, ele me deu felicidade para mim e minha família. Precisava de um empréstimo de US $ 70.000,00 para começar minha vida mais uma vez como eu sou uma mulher solteira com 3 filhos.

     Eu tenho procurado por um empréstimo para liquidar minhas dívidas nos últimos dois meses, tudo o que encontrei enganado e levei meu dinheiro até que finalmente encontrei um Deus enviado por um credor.

     O presidente da Câmara de Vereadores de São José dos Pinhais (PR), Carlos Alberto de Nóbrega, afirmou que a decisão foi tomada após uma denúncia anônima de que o ex-presidente Luiz Inácio Lula da Silva foi preso em flagrante. Ele é um piedoso DEUS, se você precisar de um empréstimo para resolver seus problemas e pagará o empréstimo, por favor

    contate-o e diga-lhe que é a sra. Jessica Lewis que o encaminha a ele. Entre em contato com Mr.Pinto Jolanda, via e-mail: ([email protected])

  • gość 2019-09-23 10:19:44

    Oferta pożyczki obowiązuje teraz


    Informujemy, że Fundacja Miotti Stefanoa MD udziela obecnie pożyczek osobom fizycznym, firmom i organizacjom we współpracy z przystępnymi stopami procentowymi.

    Możemy sobie pozwolić na udzielenie pożyczki o oprocentowaniu 1%, a ta pożyczka pomoże ci w życiu

    Masz kłopoty finansowe lub sprecyzowałeś? Czy kiedykolwiek zostałeś odrzucony przez banki lub chcesz uregulować swoje długi, spłacić rachunek raz na zawsze, chcesz zapłacić rachunki. Oto świetna okazja, w której możesz uzyskać pożyczkę szybciej i łatwiej, możesz zbudować własne marzenie, stać się właścicielem niezależnej firmy i osobiście zostać przedsiębiorcą.

    Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas na Mr Mrotti stefanoa MD KREDYT KREDYTOWY za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] powyżej. Gwarantujemy Ci przejrzystą i wydajną obsługę.

    Mogę pomóc z pożyczką.


    Musisz podać następujące informacje, abyśmy mogli kontynuować pożyczkę.


    Twoje pełne imię i nazwisko ...

    Potrzebna kwota pożyczki .......

    Twoja kraj .......

    Twój miesięczny dochód

    Zawód ..........

    Pt ........



    Wiek .......

    Adres ...

    Czas spłaty .......

    Numer telefonu ..........


    Dziękuję
    Pan Miotti Stefanoa MD
    Skontaktuj się z nami przez e-mail ([email protected])

Dodajesz jako: |