NIE dla odejścia Jurka Owsiaka - jest petycja

NEWS, odejścia Jurka Owsiaka petycja - zdjęcie, fotografia

Wczoraj po informacji o śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, prezes fundacji WOŚP, Jurek Owsiak złożył rezygnację ze stanowiska. Jak tłumaczył, ma dość hejtu i mowy nienawiści, w fundacji będzie działał nadal, ale nie podejmie już żadnych decyzji, nie będzie nią zarządzał.

Większość Polaków jest zdruzgotana tą informacją. Owsiak dla nich jest ikoną pomagania. To dzięki niemu w wiele dzieci zawdzięcza dzisiaj życie, sprzęt medyczny z serduszkami WOŚP jest we wszystkich szpitalach. Charyzma Jurka doprowadziła do tego że co roku na wielkim finale padają kolejne rekordy zebranych pieniędzy, w akcję włączają się Polacy nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że WOŚP bez takiego szefa nie będzie już taki sam. Dlatego powstała petycja, którą podpisuje cały czas mnóstwo osób - sprzeciw przeciwko odejściu Owsiaka z zarządu Fundacji. 

- Nie ma osoby, która by go nie znała!Jurek pomógł tysiącom jak nie milionom dzieci w Polsce!Teraz, po 27 latach składa rezygnację z pełnienia kierownictwa nad WOŚP!Nie pozwólmy aby do tego doszło!Podpisz petycję! Nasz głos również się liczy! - pisze autor petycji.

Znajdziecie ją TUTAJ.

 

 

 

 

Foto: wikipedia

NIE dla odejścia Jurka Owsiaka - jest petycja komentarze opinie

  • gość 2019-01-15 18:30:17

    SDS

  • gość 2019-01-15 20:06:51

    Panie Jerzy świetna robota. Nie odchodź!!! Zbyszek - fan Orkiestry

  • Gość - niezalogowany 2019-01-16 05:40:17

    Zostań z nami

  • gość 2019-01-24 01:33:26

    Uwaga: Szukasz PRAWDZIWEJ SPÓŁKI KREDYTU FINANSOWEGO, aby udzielić Ci pożyczki w wysokości 5.000 euro do 5.000.000 euro (w przypadku pożyczki biznesowej lub firmy, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej, pożyczki na samochód, pożyczki konsolidacyjnej, kapitału podwyższonego ryzyka pożyczka, pożyczka zdrowotna itp.). RE.) Czy może z jakiegoś powodu odmówiono Ci pożyczki od banku lub instytucji finansowej? Jesteśmy pożyczkodawcą posiadającym międzynarodową akredytację, który zapewnia PRAWDZIWE KREDYTY FINANSOWE osobom i firmom o niskim oprocentowaniu 2%, przy użyciu ważnego dokumentu tożsamości lub paszportu międzynarodowego w Twoim kraju w celu weryfikacji. Termin zapadalności naszej pożyczki rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu pożyczki, a termin zapadalności wynosi od 3 do 35 lat. DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKÓW O KREDYT W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH, Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje: PEŁNE IMIĘ I NAZWISKO:____________________________ Kwota potrzebna jako pożyczka: ________________ Termin płatności: _________________________ Cel pożyczki: ______________________ Data urodzenia:___________________________ Podłoga:_______________________________ Status rodziny:__________________________ Adres kontaktowy: _______________________ Miasto / Kod pocztowy: __________________________ Kraj:_______________________________ Zajęcie:____________________________ Telefon komórkowy:__________________________ Czekamy na odpowiedź, aby otrzymać wypełniony formularz wniosku o pożyczkę. podziękować Tony SILVER TONE SILVER FINANCIAL CREDIT FIRM Gmail: [email protected]

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-26 18:41:28

    cześć Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Romanna Isabell - niezalogowany 2019-01-28 06:04:40

    Jak otrzymałem pożądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej ([email protected]) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241). Witam wszystkich, Nazywam się Romanna Isabella, pochodzę z Montany w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby potwierdzić, jak otrzymałem pożyczkę od Martina Luciano World Wide Loans Financial Services z adresem e-mail: [email protected] lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241). po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami tutaj na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie dali mi pożyczki, dopóki znajomy nie przedstawił mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services , który obiecał mi pomóc z pożyczką mojego pragnienia i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni i uczciwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą pożyczką, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż jest wielu dobrych pożyczkodawców, ale doradziłbym ci, szukając pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiesz, czy potrzebujesz pilnie potrzebnej pożyczki lub chcesz uzyskać finansowanie dla swoich projektów, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na swoim firmowym adresie e-mail ([email protected]) lub WhatsApp Phone: 1 (706) 609-5241).

  • gość 2019-01-28 06:47:13

    Oferujemy doradztwo finansowe dla klienta, firmy poszukujące finansowania dłużnego / pożyczki i poszukujące kapitału obrotowego, aby rozpocząć nową działalność lub rozszerzyć istniejący biznes. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Czy potrzebujesz pożyczki, aby skonsolidować swój dług na poziomie 3%? Lub Pożyczki osobiste * Pożyczki biznesowe . Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Mamy programy pożyczkowe dostosowane do każdego profilu i trafiłeś w odpowiednie miejsce, aby zaspokoić potrzeby biznesowe. Jeśli Twoja firma lub wiesz o każdej firmie z wiarygodnych projektów / propozycji, które wymagają finansowania, uprzejmie Napisz nam z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: [email protected]

  • gość 2019-01-28 20:28:17

    Kredytodawcy i kredyty hipoteczne z ograniczoną odpowiedzialnością za małą i dużą kwotę pożyczek Przy stopie procentowej 2%. Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, prywatne pożyczki,   kredyty komercyjne i osobiste o bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 2% w ciągu jednego roku do 30 lat w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy pożyczki od 1000 do dowolnej kwoty, o którą prosisz, skontaktuj się z nami dziś Email; [email protected] [email protected] [email protected] +1 518 502 5732

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-28 21:22:19

    cześć Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-01-30 18:59:36

    cześć Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem ([email protected])

  • Magareta - niezalogowany 2019-02-05 03:19:47

    Ostatnia aktualizacja 2019 !!!!!! Pozdrowienia Wszyscy na tej stronie, chce poinformowac was o juz zaladowanej karcie glównej, której mozecie uzyc do wytworzenia 5000 zl dziennie w Polsce. Zamiast wciaz szukac pozyczki lub pomocy finansowej z jednej strony na druga, radze pobrac te zaladowana karte glówna, poniewaz kazda z tych kart jest powiazana z kontem dotacji i kazda wyplata 5000 zl, która bierzesz w jeden dzien jest bezplatny i karta bedzie trwac przez 6 miesiecy, zanim wygasnie. Mam te karte i ciesze sie z jej uzywania, chce, abys dostal te karte jak najszybciej, jesli potrzebujesz karty, wystarczy skontaktowac sie z: [email protected] Kontakt: [email protected] Dzieki

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-05 12:03:08

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: ([email protected])

  • gość 2019-02-05 15:38:33

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: ([email protected])

  • PŮJČKA - niezalogowany 2019-02-06 04:01:17

    Oferujemy doradztwo finansowe dla klienta, firmy poszukujące finansowania dłużnego / pożyczki i poszukujące kapitału obrotowego, aby rozpocząć nową działalność lub rozszerzyć istniejący biznes. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Czy potrzebujesz pożyczki, aby skonsolidować swój dług na poziomie 3%? Lub Personal Loans * Business Loans itp. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] Mamy programy pożyczkowe dostosowane do każdego profilu i trafiłeś w odpowiednie miejsce, aby zaspokoić potrzeby biznesowe. Jeśli Twoja firma lub wiesz o każdej firmie z wiarygodnych projektów / propozycji, które wymagają finansowania, uprzejmie Napisz nam z wymogu pożyczki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: [email protected]

  • Ryan Jeremy - niezalogowany 2019-02-06 11:51:58

    Cześć wszystkim, jestem Adams Z Wielkiej Brytanii, chcę szybko użyć tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem pożyczki od legalnego pożyczkodawcy online, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków powiedział mi o człowieku o nazwisku Robbie dagga, który jest dyrektorem generalnym pożyczki kapitałowej Pożyczka finansowa. Złożyłem więc wniosek o pożyczkę w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w związku z przekazaniem pożyczki, aw ciągu 24 godzin od złożenia pożyczki na moje konto bankowe, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczki, aby szybko skontaktować się z NIM ([email protected]), modlę się, aby Bóg dodał więcej błogosławieństw do swojego życia i do wszystkich wokół niego, jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nimi teraz

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-06 14:59:36

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-06 15:01:13

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-09 21:55:39

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • Alfred mark - niezalogowany 2019-02-10 00:35:04

    Cześć, moi ludzie, czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków i założenie firmy? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Globel provsion i chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co jest zgodne z prawdą i prawdą, po prostu zrób to, co o co prosiłeś, w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedź na swój problem finansowy, a zobaczysz, że jedyną osobą, której możemy zaufać, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc skontaktuj się z nim dzisiaj, aby otrzymać ten e-mail poniżej:{[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-10 05:15:51

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • gość 2019-02-13 08:03:28

    Philip Mark Loan firma, Inc. Jesteśmy prywatnymi międzynarodowymi kredytodawców pieniądze. Oferujemy Różne pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 3% Każdego roku. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych Komercyjnych portfeli inwestycyjnych, które stanowią naszą bezpośrednią Są. MAMY DWUETEN FOLGEN ARTEN Z DARLEHEN BEZ CELOWNIKA DO 3% ZINS * Pożyczki osobiste * pożyczki biznesowe * pożyczki inwestycyjne * pożyczki samochodowe * Kredyt studencki * pożyczka na farmę * dom pożyczki Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę podać krótki czas Następujące informacje do zarządzania pocztą elektroniczną: [email protected] Nazwa Kraju Telefon * Wymagana ilość: * Termin pożyczki:

  • Adrian Bayford - niezalogowany 2019-02-13 18:29:12

    Cześć, Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania? Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę! Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected])

  • gość 2019-02-15 20:03:48

    Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy w obecnej sytuacji masz kłopoty lub grozi ci kłopot? W ten sposób dajemy ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogaty człowiek czuję się zobowiązany do pomocy ludziom, którzy starają się dać im szansę. Każdy zasłużył na drugą szansę, a ponieważ rząd przegrał, musi pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest dla nas zbyt szalona, a dojrzałość ustalamy w drodze wzajemnego porozumienia. Bez niespodzianek, bez dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj ten post. Proszę podać kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą z wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś na [email protected] Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Dodajesz jako: |