3°C mgła

Niesamowita impreza dla fanów lotnictwa: SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018 już 16 czerwca! [KONKURS]

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 09:00

Imprezy, Wydarzenia, Niesamowita impreza fanów lotnictwa Sobienie Królewskie czerwca! [KONKURS] - zdjęcie, fotografia

SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018 czyli spotkanie fanów awiacji już 16 czerwca! To wyjątkowe wydarzenie będzie pierwszym w Polsce prawdziwym festiwalem lotniczym. Urzekające pokazy akrobacji a do tego gwiazdorski turniej golfowy i wiele, wiele innych atrakcji.

Organizatorem SKY SHOW jest fundacja Navigator, która od 20 lat zajmuje się współtworzeniem największych wydarzeń m.in. lotniczych. Przez wiele lat to właśnie Navigatorowi zawdzięczaliśmy emocjonujące chwile na lotnisku w Góraszce. To zespół ludzi, którzy po prostu kochają lotnictwo dlatego w każą z imprez wkładają całe swoje serce. 

- Dzisiaj, w 100. rocznicę powstania lotnictwa polskiego, tworzymy jedyne w swoim rodzaju miejsce dla pasjonatów podniebnych ewolucji, miłośników golfa i amatorów wrażeń zapierających dech. Będzie to wydarzenie, które na stałe zapisze się w kalendarzu ulubionych imprez lotniczych i rodzinnych Polaków - zapowiadają organizatorzy.

Zobaczcie program dwudniowej imprezy:

Bilety do nabycia na stronie: TICKETIK


KONKURS!!! 

Dla naszych czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń na wielkie lotnicze show! Co trzeba zrobić? Wysłać na adres [email protected] emaila w tytule wpisując SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018, a w treści w kilku zdaniach napisać dlaczego chcielibyście wybrać się na SKY SHOW Sobienie.

Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca.

 

 

Niesamowita impreza dla fanów lotnictwa: SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018 już 16 czerwca! [KONKURS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl