20°C pochmurno z przejaśnieniami

Niezwykła promocja. Rabat w Lidlu na rok!

Handel i usługi, Niezwykła promocja Rabat Lidlu - zdjęcie, fotografia

Sieć sklepów spożywczych Lidl wczoraj wprowadziła nową promocję. Od 1 sierpnia do 1 lipca 2018 roku wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają specjalny rabat na zakup produktów takich jak jedzenie i kosmetyki, odzież i obuwie, książki czy zabawki dla dzieci.

Z Karty Dużej Rodziny można korzystać w dwóch wersjach: plastikowej karty oraz poprzez aplikację, dzięki której nie trzeba czekać na wydruk nośnika.

Teraz karta udostępnia system zniżek dla rodzin z liczbą dzieci powyżej 3. Jednak już od 2018 roku uprawnienia do Karty Dużej Rodziny będą mieli również ci rodzice, którzy kiedykolwiek posiadali na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci.

Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżkę przy zakupie paliwa oraz obniża koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala również na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach. Karta jest uznawana w ponad 10 tys. miejsc na terenie całej Polski.

 

 

 

 

 

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl
Fot.: Pixabay


Niezwykła promocja. Rabat w Lidlu na rok! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-02 18:15:16

    Byłam na stronie Lidla i asortyment że zniżką jest o połowę mniejszy.. nie ma w nim ani odzieży ani obuwia, które zabawek i książek...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl