21°C bezchmurnie

Nowy gabinet stomatologiczny Uśmiech Zdrowia

Kiedy: 2017-01-04 , godzina: 15:07 | Gdzie: Warszawa

Polityka, gabinet stomatologiczny Uśmiech Zdrowia - zdjęcie, fotografia

Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Zdrowia uruchomił drugą placówkę w Warszawie przy Al. Wilanowskiej 105 lok. 1. Gabinet świadczy pełen zakres usług stomatologicznych, począwszy od stomatologii zachowawczej i profilaktyki, poprzez endodoncję, pedodoncję, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, na stomatologii estetycznej kończąc zarówno w sedacji i narkozie.

Nowy gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, w tym między innymi rentgen cyfrowy, w najnowszej generacji trójwymiarowy tomograf komputerowy, mikroskop Zeiss oraz laser stomatologiczny.

Tomograf komputerowy 3D stanowi nieocenioną pomoc w diagnostyce w wielu dziedzinach stomatologii, w tym m.in. implantologii, endodoncji, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Przy zastosowaniu tomografii komputerowej uzyskujemy obraz 3D, który umożliwia natychmiastową i szczegółową analizę struktur anatomicznych oraz ich trójwymiarową rekonstrukcję.

Tak szeroki zakres świadczonych zabiegów stomatologicznych wymaga współpracy z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami stomatologami ze wszystkich dziedzin stomatologii, współpracy z doświadczonymi asystentkami stomatologicznymi i higienistkami oraz ze sprawdzonymi laboratoriami, które gwarantują pacjentom najwyższą jakość wykonanych prac protetycznych i ortodontycznych.

Nowy gabinet stomatologiczny Uśmiech Zdrowia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl