9°C lekkie zachmurzenie

Ogłoszenie, które poruszyło Ursynów. Akcja szybko zakończona

NEWS, Ogłoszenie które poruszyło Ursynów Akcja szybko zakończona - zdjęcie, fotografia

- Bardzo bym chciała samodzielnie zarobić na swoją elektryczną deskorolkę. Proponuję, że odkurzę Państwa samochód za 13 złotych, chyba że większy to troszkę drożej. Wystarczy się umówić z którymś z moich rodziców i podstawić samochód pod naszą klatkę. Zapraszam serdecznie - ogłoszenie o takiej treści pojawiło się niedawno na Ursynowie. Szybko trafiło do sieci i wzbudziło wielkie zainteresowanie internautów.

Dziewczynka, która chciała zarobić na wymarzoną deskorolkę podbiła serca mieszkańców. Szybko jednak akcja została zakończona. Dlaczego?

Jak informuje portal mamadu.pl, wszytko przez pana w mercedesie. Mężczyzna podjechał samochodem i poprosił o jego posprzątanie. Później oświadczył, że za usługę nie zapłaci. Podszedł do bagażnika.

- Mężczyzna powtarza, że nie zapłaci, w tym czasie podchodzi do bagażnika i kontynuuje: "Pamiętaj dziewczyno, każda praca do czegoś cię w życiu doprowadzi, a ciężka na pewno. Za twój upór i determinację postanowiłem dać ci deskę". I wtedy wyjmuje cały komplet z bagażnika. Zatkało nas, w ogóle nie braliśmy takiego scenariusza pod uwagę – opowiedział tata dziewczynki portalowi mamadu.pl.

Ogłoszenie, które poruszyło Ursynów. Akcja szybko zakończona komentarze opinie

  • dzida.capri - niezalogowany 2018-09-15 17:10:52

    Szacunek dla tego pana .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl