10°C lekkie zachmurzenie

ONICO Warszawa wygrywa z brązowym medalistą. Czas na kolejny sukces

Kiedy: 2017-12-12 , godzina: 19:00 | Gdzie: Torwar

ONICO Warszawa, ONICO Warszawa wygrywa brązowym medalistą kolejny sukces - zdjęcie, fotografia

Siatkarze stołecznego ONICO Warszawa odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo. W miniony piątek (01.12) na wyjeździe pokonali brązowego medalistę sprzed roku Asseco Resovie Rzeszów. Zwycięstwo tym cenniejsze bo 3:0.

Pierwsze dwa sety zakończyły się wygraną ONICO 25:23. W trzecim secie dominacja drużyny z Warszawy już była o wiele bardziej wyraźna. Set, kończący mecz, zakończył się wynikiem 25:17. MVP spotkania został wybrany Antoine Brizard z ONICO.

- W Rzeszowie gra się bardzo przyjemnie, jest fajna hala i dużo kibiców. Do meczu podeszliśmy bardzo skoncentrowani, zagraliśmy świetnie w przyjęciu, popełniliśmy mało błędów i nie pozwoliliśmy Lemańskiemu skutecznie blokować. Jestem zadowolony z całej drużyny, gramy coraz lepiej i przenosimy zagrania z treningów na mecze. Po chłopakach widać, że gra w tym zespole daje im dużo satysfakcji. Jesteśmy mocniejsi, ale każdy mecz będzie trudny, bo liga jest bardzo wyrównana – powiedział po meczu trener Stephane Antiga

Teraz czas na dwa dni wolnego, po których stołeczni siatkarze powrócą do treningów. Kolejny mecz zostanie rozegrany na warszawskiej hali Torwar 12 grudnia (wtorek) o godzinie 19.00. Rywalem będzie ekipa z Olsztyna. W październiku 2016 roku przed własną publicznością ONICO pokonało olsztynian 3:1. Nie mamy nic przeciwko by ten wynik się powtórzył.


ONICO Warszawa wygrywa z brązowym medalistą. Czas na kolejny sukces komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl