3°C mgła

Otwarcie letniego sezonu imprezowego

Najlepsze imprezy tylko w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

W tym roku wiosna zawitała do stolicy wcześnie i z przytupem, co z pewnością wróży gorące lato. Czymże jednak byłoby lato, bez letnich imprez? Jeśli już czekasz na nie z niecierpliwością, to mamy dla Ciebie istną propozycję nie do odrzucenia!

Najpierw jednak wyobraź to sobie dobrze, żebyś wiedział, o czym właściwie mówimy. Gorące lato, zachodzące słońce, beztroski spokój, drink w dłoni, a potem taniec do białego rana. Do jakiej muzyki lubisz tańczyć? Preferujesz disco polo, electro, a może klasyczne taneczne hity? Czyż dla tych wszystkich wizji nie warto dotrwać do lata? Cóż, każdy już sam musi ocenić, czy taka perspektywa go kręci (choć myślę, że odpowiedź jest oczywista), ale uwaga, wcale nie trzeba czekać aż tak długo!

Dwie daty: 18 i 19 maja. Piątek i sobota. Dwie imprezy w baywatchowym klimacie na otwarcie jednego letniego sezonu w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta przy ulicy Jagiellońskiej 82b. Do Twojej dyspozycji oddane zostaną cztery świetnie zaopatrzone bary, dwie sale z parkietami oraz letnia strefa na świeżym powietrzu! Piękne ratowniczki ze Słonecznego Patrolu z kolei zadbają o gorącą atmosferę.

Coś dla siebie z pewnością znajdą tam parkietowi weterani disco polo i mocnego klubowego grania. Zwłaszcza, że 18 i 19 maja, w te dwie pełne fanu noce, rozkręcać imprezę w centrum Hulakula będą tacy DJie, jak Hazel i Robert M. Choć trzeba przyznać, że nie tylko oni uświetnią imprezy swoją obecnością. Każdy, kto przyjdzie i będzie wywijał na parkiecie lub popijał drinki przy barze sprawi, że zabawa tej nocy będzie jeszcze lepsza!

Czyż może być lepsze rozpoczęcie sezonu letniego, niż impreza do białego rana? Hulakula wie, że nie i dlatego zaprasza Was do siebie! 18 i 19 maja, godzina 20.00, ul. Jagiellońska 82b, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. Kto znajdzie się w Twojej baywatchowej ekipie?

 

Kontakt:

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b

Facebook, Instagram

Tel: 669 001 001, 22 182 80 00, e-mail: [email protected]

Otwarcie sezonu letniego, wydarzenie na Facebooku

hulakula, rozrywkowe centrum miasta, imprezy warszawa, kluby warszawa, baywatch, słoneczny patrol, otwarcie sezonu letniego - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl