2°C pochmurno z przejaśnieniami

Pan Marek - uczestnik Targów Turystycznych TT Warsaw w PKiN

Ludzie PKiN, Marek uczestnik Targów Turystycznych Warsaw - zdjęcie, fotografia

Jako pierwszy Polak "zdobył" Koronę Maratonów Świata w sposób ekstremalny. Dzisiaj reprezentuje swoją firmę na Targach Turystycznych TT Warsaw.

"Przyjechaliśmy tutaj w ofertą ponad 130 wypraw i wycieczek na wszystkie kontynenty świata. Z nami można się zmęczyć, można dużo zobaczyć i wiele się dowiedzieć, ale nie można poleżeć do góry brzuchem i takie jest założenie. I idąc dalej tą ścieżką poszliśmy dalej i przyjechaliśmy również z ofertą dla maratończyków, pod hasłem "Biegaj i zwiedzaj" i skutecznie wysyłamy maratończyków na wszystkie kontynenty, łącznie z Antarktydą. Wysyłamy też maratończyków na maratony do Korei Północnej, do Iranu. Przed maratonem albo po nim proponujemy uczestnikom również zwiedzanie" - opowiada Pan Marek. Ten projekt jest pierwszym takim autorskim projektem, z którym firma Pana Marka wyszła na rynek. Projekt cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem.

"Zdecydowanie warto było przyjechać tutaj, na targi, ponieważ jest to miejsce spotkań branżowych i jest ta potencjalna nadzieja, że spotka się partnera, z którym będzie można później współpracować" - mówi właściciel firmy - " To przeniesienie targów do Pałacu przysłużyło się temu, że zwiększyła się liczba odwiedzających, więc my dzięki temu jesteśmy beneficjentem"

"Dzięki lokalizacji w Pałacu, ranga targów zyskuje. Pałac, kolumny, marmury, pomieszczenia, każde targi były, są i być powinny świętem turystyki, świętem ludzi tej branży, więc jest to coś takiego bardziej uroczystego i ta oprawa pałacowa bardziej podnosi rangę tych targów" - ocenia Pan Marek. 

Zdjęcie przedstawia Pana Marka i cały jego sztab obecny na stoisku tej firmy podczas tegorocznych Targów Turystycznych TT Warsaw. 

#LudziePKiN
 

Miejsce zdarzenia mapa Warszawa


Pan Marek - uczestnik Targów Turystycznych TT Warsaw w PKiN komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl