15°C bezchmurnie

Pani Agata z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Ludzie PKiN, Agata Uniwersytetu Papieskiego Pawła Krakowie - zdjęcie, fotografia

"Nasza uczelnia to Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, uczelnia kościelna, ale działająca na prawach uczelni państwowej" - mówi pani Agata - przedstawicielka tej uczelni na Targach Perspektywy 2018 - "Ta uczelnia oferuje głównie kierunki humanistyczne, teologia, filozofia, historia, historia sztuki, dziennikarstwo, archiwistyka, ochrona dóbr kultury, praca socjalna, nauki o rodzinie".

"Cieszymy się, bo jest duże zainteresowanie i te osoby, które przychodzą rzeczywiście są zainteresowane studiami w Krakowie, a dużym walorem naszej uczelni jest lokalizacja, ponieważ my jesteśmy w samym ścisłym centrum Krakowa, na Starym Mieście, wszystkie budynki mamy oddalone od siebie w zasadzie pięć minut spacerem, lokalizacja przy słynnym oknie papieskim. Dysponujemy też nowoczesnymi pracowniami, wielkim gmachem biblioteki z ogólnodostępnymi pracowniami" - opowiada.

"Dla nas z Krakowa, Pałac jest to bardzo dobra lokalizacja, ponieważ jest to taki punkt orientacyjny na mapie Warszawy, że mamy bardzo blisko, logistycznie można świetnie wszystko zorganizować, z dworca dwa kroki, więc dla nas to było bardzo wygodne i bardzo jesteśmy z tych targów zadowoleni" - ocenia pani Agata.

 

#LudziePKiN

Pani Agata z Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl