15°C bezchmurnie

Pani Ewelina i Natalia - Społeczna Akademia Nauk

Ludzie PKiN, Ewelina Natalia Społeczna Akademia - zdjęcie, fotografia

"Jesteśmy Społeczną Akademią Nauk, jesteśmy jedną z szesnastu filii znajdujących się w całej Polsce, dzięki temu jesteśmy największą niepubliczną uczelnią w Polsce" - mówi pani Ewelina specjalista ds. rekrutacji.

"Możemy powiedzieć, że jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni, bo naprawdę dużo osób do nas przychodziło podczas targów, coraz częściej pytają się właśnie o te uczelnie niepubliczne, ponieważ nie można myśleć, że jedynie osoby, które nie dostały się tam gdzie chciały idą do szkół niepubliczny, bo zupełnie tak nie jest" - mówi Natalia, studentka SAN - "Myślę, że nasze stoisko odegrało dużą rolę tutaj, na tych targach, uczniowie podchodzą, zadają pytania, zagadują i cieszymy się, że co roku jest coraz więcej osób na naszym stoisku".

"Moim zdaniem to, że targi odbywają się Pałacu to bardzo dobry pomysł, ponieważ jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Warszawie, poza tym jest tutaj dużo miejsca, więc może się pojawić wiele uczelni, nie tylko z Warszawy, ale z całej Polski, może przyjść wiele odwiedzających" - stwierdza pani Ewelina.

"Dobrze też, że nie zostało to zorganizowane w jakiejś z uczelni, bo jednak to daje taką neutralność. Jesteśmy wszyscy w Pałacu Kultury. Nie jesteśmy na danej uczelni, tylko jesteśmy wszyscy w jednym miejscu, więc jesteśmy równi" - ocenia Natalia.

 

#LudziePKiN

 

Pani Ewelina i Natalia - Społeczna Akademia Nauk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl