21°C rozproszone chmury

Pani Katarzyna - uczestniczka Targów Perspektywy 2018

Ludzie PKiN, Katarzyna uczestniczka Targów Perspektywy - zdjęcie, fotografia

"Jest to uczelnia niepubliczna - Wyższa Szkoła Zarządzania i Finansów w Warszawie, jak również Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie, to są dwie uczelnie niepubliczne, znajdujące się na ulicy Pawiej, niedaleko Muranowa na Woli. Są to uczelnie, które duży nacisk kładą na umiejętności praktyczne, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek pracy wygląda tak, a nie inaczej, ponieważ pracodawca szuka młodych ludzi, świeżo po studiach, ale już z kilkuletnim doświadczeniem, a gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć" - mówi pani Katarzyna - pracownica działu promocji, przedstawicielka tych uczelni na Targach Perspektywy 2018. Dodaje również, że na uczelni działa wiele kół naukowych i duży nacisk kładzie się na dobór jak najlepszej kadry dydaktycznej.

"Tutaj na targach cieszymy się sporym zainteresowaniem. Z roku na rok staramy się, żeby coraz więcej studentów o nas usłyszało, żeby nasze umiejętności i standard naszej uczelni, żeby z każdym rokiem był wyższy. Studenci o nas słyszą, są zadowoleni z naszej uczelni" - opowiada.

"Jeśli chodzi o fakt, że targi odbywają się w Pałacu Kultury to na pewno dobra jest lokalizacja, bo jest to centrum Warszawy, czy w piątek, kiedy jest dużo wycieczek ze szkół, czy w sobotę, kiedy ludzie przyjeżdżają tu pojedynczo, rzeczywiście lokalizacja jest świetna i widać to w tym tłumie, który tutaj przychodzi. Jeżeli chodzi o całą logistykę to jesteśmy zadowoleni" - ocenia pani Katarzyna.

#LudziePKiN

 

 

Pani Katarzyna - uczestniczka Targów Perspektywy 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl