11°C bezchmurnie

Parkingi modułowe sposobem na brak miejsc postojowych?

Drogi, Parkingi modułowe sposobem miejsc postojowych - zdjęcie, fotografia

- Parkingi modułowe są  lekkie, przenośne, można je wielokrotnie montować i ustawiać w miejscu, gdzie są najbardziej potrzebne. Zarząd Transportu Miejskiego planuje nowe, rewolucyjne rozwiązanie problemu parkowania w Warszawie. Ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji technicznej dla parkingów modułowych - informuje wiceprezydent Renata Kaznowska i wyjaśnia, że takie parkingi będą się składać z elementów: ze standardowymi miejscami postojowymi oraz przeznaczonymi dla niepełnosprawnych lub rodziców z małymi dziećmi, dróg manewrowych, pochylni, które pozwolą tworzyć kilka poziomów postoju. Dodatkowo każdy parking będzie mógł posiadać toaletę, klatkę schodową, a także pomieszczenie techniczne.
W niektórych obiektach znajdą się również miejsca dla motocykli, rowerów oraz samochodów elektrycznych, które będzie można doładować za pomocą ładowarki. Do zasilania urządzeń parkingowych zastosowane zostaną panele fotowoltaiczne.

 

 

 

 

źródło: FB/RK

Parkingi modułowe sposobem na brak miejsc postojowych? komentarze opinie

  • gość 2017-10-09 08:07:27

    To zdecydowanie dobry pomysł, zajmują mniej miejsca, są wygodniejsze w obsłudze, pojemniejsze i z reguły bardziej bezpieczne, a to priorytet. W mojej okolicy niestety takich nie ma, ale jest za to https://bezpiecznyparkingmodlin.pl/ z którego jestem bardzo zadowolony.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl