Paweł Kukiz z poparciem 48%, Komorowski drugi - wyniki sondy

Przez ostatnie trzy dni na naszej stronie internetowej dostępna dla wszystkich była sonda w której odpowiadaliście na pytanie „Na którego z Kandydatów na Prezydenta Polski zagłosujesz 10 maja?”. Wyniki dość zaskakujące, przynajmniej w porównaniu z innymi sondażami!

Analizując nasz sondaż, w którym przez 3 dni wzięło udział 256 internautów, bezapelacyjnie wygrał Paweł Kukiz. Kandydat ten uzyskał poparcie 48% głosujących. Na drugim miejscu znalazł się obecnie urzędujący Prezydent Bronisław Komorowski (13%). Trzecie miejsce dla Andrzeja Dudy i Janusza Korwin-Mikke (po 11%).

Popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe Adam Jarubas zdobył 7%. Grzegorz Braun (5%) wyprzedził Magdalenę Ogórek (3%) i Janusza Palikota (2%).

Pamiętajcie, już w najbliższą niedzielę wybory prezydenckie! Niezależnie którego z kandydatów popieracie spotkajmy się przy urnach i oddajmy swój głos! 

Informacje o poszczególnych kandydatach znajdziecie TUTAJ

 

Paweł Kukiz z poparciem 48%, Komorowski drugi - wyniki sondy komentarze opinie

  • gość 2015-05-08 17:55:30

    chyba żart

  • gość 2015-05-08 18:03:14

    I bardzo dobrz

  • gość 2015-05-08 19:58:54

    wybory będą sfałszowane niestety

  • gość 2015-05-08 20:06:42

    Czytajcie ! Będzie afera !

    https://www.facebook.com/teresa.majtczak/posts/963938210306940?hc_location=ufi

  • gość 2015-05-08 21:01:26

    Mam nadzieje że Pan Kukiz wygra , jak będzie inaczej będzie to oznaczało że wybory znowu zostały sfałszowane.

  • gość 2015-05-09 07:27:30

    Również oddam swój głos na Pawła Kukiza .

  • gość 2015-05-09 11:37:48

    Paweł Kukiz - Komor WON!

  • gość 2015-05-09 13:48:04

    Zapisałam się do komisji. Jestem po szkoleniu. Oto czego się dowiedziałam się na szkoleniu:
    Głosy wychodzące poza kratkę są NIEWAŻNE. chyba,że są na Bronisława Komorowskiego.
    Głosy na Korwina w mojej komisji są zawsze nieważne. Wychodzą poza kratkę wszystkie bez wyjątku. Co drugi głos na Dudę wychodzi poza kratkę i też jest nieważny. Na Bronisława wszystkie są ważne. Urzędujący prezydent zawsze ma ważne głosy. Nawet jak głos jest pomiędzy kratkami. Np pomiędzy Komorowskim a Korwinem trzeba go podciągnąć do góry na Komorowskiego.
    Co ciekawe w innej komisji gdzie mój znajomy pracuje co dziesiąty głos na Korwina ma być ważny, żeby jakiś % uzyskał. No bo na wiecach tłumy. Potem ma być tłumaczone, że dużo ludzi na wiecach ale większość w wieku 16-17 lat dlatego Korwin uzyskał taki niski wynik.
    Nie dostałam instrukcji co do Kukiza, Jarubasa, Kowalskiego, Tanajno, Ogórek, Wilka.
    I najważniejsze. W Komisji w tym roku będą długopisy z czarnym atramentem bo społeczeństwo chce przyjść ze swoimi. Większość ludzi w domu ma długopisy z atramentem niebieskim. Więc głos oddany długopisem z niebieskim atramentem = NIEWAŻNY. Chyba, że na Komorowskiego to uznaje się kolor jest czarny.
    Głosy liczymy ręcznie, żeby nie było cyrku z systemem. Jeżeli Komorowskiemu wychodzi mniej niż 50% to mamy odjąć brakującą liczbę % Kandydatowi, który w komisji będzie drugi i dać Komorowskiemu. Np. Komorowski ma 46% a Duda 26% to zabieramy Dudzie 4% i Dajemy Komorowskiemu dzięki Czemu będzie stosunek głosów 50% do 22%. Zaleca się dodawać 1%-2% więcej żeby nie było równe 50% ale 51%,52%.
    Każdy z komisji zobowiązany jest zagłosować na Komorowskiego Bronisław Maria. Głos będzie oddawany przed otwarciem lokali wyborczych pod nadzorem specjalnej komisji.
    Będę robić tak jak kazali bo podpisałam papiery, które zabrali ze sobą. Inaczej nie dostanę pieniędzy.
    KONIECZNIE ! ! ! PROSZE POCZYTAC,JAK BEDZIE PRZEPROWADZONE LICZENIE GLOSOW W WYBORACH / opis kandydatki do komisji wyborczej z Warszawy

  • gość 2015-05-10 21:39:09

    Ty anonim, gdzie ty tu widzisz żart? Z tvnu jesteś? czy z wylęgarni Cedrobu?

  • gość 2015-05-10 21:43:42

    Ty anonim gdzie ty tu widzisz żart z tvnu jesteś czy z wylęgarni Cedrobu?

  • gość 2015-05-10 21:44:08

    Ty anonim gdzie ty tu widzisz żart z tvnu jesteś czy z wylęgarni Cedrobu?

Dodajesz jako: |