3°C mgła

Pełne atrakcji majowe popołudnie dla całej rodziny

Ogródek letni Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82b, Warszawa

Masz dość tego, że w tak piękne, wiosenne dni dzieciaki siedzą ciągle przed telewizorem lub telefonem? Szukasz miejsca, do którego moglibyście wybrać się całą rodziną? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Oto nasza propozycja: rodzinnie spędzone sobotnie lub niedzielne popołudnie, na świeżym powietrzu, z czymś na ząb, dobrą muzyką, zajęciami z trenerami Legii dla dzieci, warsztatami gotowania (również dla najmłodszych) z kucharzem z Masterchef, Akademią Młodego Ogrodnika oraz wszelakimi konkursami i atrakcjami dla Małych i Dużych. Brzmi dobrze? To posłuchaj tego: wstęp na imprezę jest zupełnie darmowy!

Po takiej zajawce z pewnością zechcesz dowiedzieć się gdzie i kiedy odbywa się to wszystko. I tu znowu spieszymy z informacjami. Impreza będzie miała miejsce w sobotę 19-ego maja i w niedzielę 20-ego maja. (Warsztaty kulinarne odbędą się w sobotę, a w niedzielę – Akademia Małego Ogrodnika, zajęcia sportowe natomiast codziennie). W obu dniach atrakcje rozpoczną się o 12.00, a zakończą o 17.00. Miejscem imprezy jest ogródek letni Hulakula – przy ulicy Jagiellońskiej 82b w Warszawie. Warto wspomnieć, że będzie to otwarcie letniej strefy rodzinnej rozrywki w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, tym bardziej więc warto ruszyć się z tej okazji z domu.

To może jeszcze kilka słów o czekających tam atrakcjach. Pierwszego dnia czeka na najmłodszych prawdziwe, pełne zabawy szkolenie z zakresu ogrodnictwa – posadzą samodzielnie chilli, bazylię i inne rośliny i dowiedzą się, jak się nimi opiekować. Drugiego dnia Mateusz Zielonka, zwycięzca VI edycji programu Masterchef, przygotuje z małymi kucharzami dania godne największych smakoszy. Natomiast zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbędą się zajęcia piłkarskie z trenerami Legia Soccer Schools! Wschodzące gwiazdy polskiego footballu będą miały możliwość ćwiczenia pod okiem profesjonalistów oraz zapisania się do szkółki Legii. Poza tymi atrakcjami czekają na najmłodszych konkursy, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina i plac zabaw, a na dorosłych przekąski (jak wiemy dzieciom nie potrzebują takich luksusów) i wspaniała atmosfera z rodziną na świeżym powietrzu. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że Hulakula oferuje inne rozrywki – dla starszych choćby kręgle, bilard czy gry na automatach, a dla młodszych – pełen zakrętów i kolorowych piłeczek labirynt hulaparku. Można więc wybrać się do Hulakula, na ulicę Jagiellońską 82b raz: 19-ego lub 20-ego maja – i zaliczyć przy tym całą gamę atrakcji!

Kontakt:

Hulakula  Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82b

Facebook, Instagram

Tel: 669 001 001, 22 182 80 00, e-mail: [email protected]

Otwarcie Letniej Strefy Rodzinnej Rozrywki, wydarzenie na Facebooku

hulakula, rozrywkowe centrum miasta, plac zabaw warszawa, czas z rodziną, imprezy warszawa, kluby warszawa, otwarcie sezonu letniego - komentarze opinie

  • gość 2018-05-15 14:56:29

    Rownie ciekawe mogą być zamki dmuchane wraz ze zjezdzalnią https://kreatorzyimprez.pl/atrakcje-dla-dzieci/dmuchance/zamek-ze-zjezdzalnia/

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl