5°C mgła

Pięknie opisane wspomnienia Roksany

Ludzie PKiN, Pięknie opisane wspomnienia Roksany - zdjęcie, fotografia

Pięknie opisane wspomnienia, nadesłane nam przez Roksanę:

"W PKiN odwiedziłam taras widokowy, była godzina 22 i widok na miasto z tego miejsca był nieziemski. To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia! Do stolicy przyjechałam wraz z przyjaciółmi na koncert Eda Sheerana. Przy okazji chcieliśmy zwiedzić miasto. Pałacu nie mogło zabraknąć na liście miejsc do zobaczenia. To był totalny must have!

To, co utkwiło mi w pamięci najbardziej, to życzliwi i uśmiechnięci ludzie, którzy tam pracują, to dla mnie zawsze wielki plus.

Pałac na pewno zasłużył na miano symbolu Warszawy. Tak jak w Paryżu Wieża Eiffela, w Londynie Big Ben, tak tu piękny Pałac Kultury.

Obecnie jestem początkującą farmaceutką. Pracuje w aptece w Szczecinie i tutaj na tę chwilę mieszkam.

W Warszawie zwykle bywam na jakiś medialnych wydarzeniach, typu koncerty, gale, mecze. Oczywiście zawsze korzystam z okazji do zwiedzania. Nawet przez chwilę myślałam o przeprowadzce! Może w przyszłości.

Zdecydowanie mogę powiedzieć, że kocham podróże, nawet męcząca droga w ciasnym pociągu sprawia mi radość. Zapominam o rzeczywistości i po prostu cieszę się nowo poznaną kulturą, ludźmi i widokami. Coraz bardziej lubię też prowadzenie instagrama, dzielenie się swoimi przeżyciami, zdjęciami z wspaniałych miejsc, tworzenie takiego swojego pamiętnika w zasadzie. Staram się żyć tu i teraz i wykorzystać to swoje życie w 100%".


#LudziePKiN

Pięknie opisane wspomnienia Roksany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl