6°C bezchmurnie

Plan przygotowań ONICO Warszawa do nowego sezonu

ONICO Warszawa, przygotowań ONICO Warszawa nowego sezonu - zdjęcie, fotografia

Siatkarze ONICO Warszawa 20 sierpnia 2018 roku rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Pierwszy mecz w sezonie ONICO rozegra 13 października z Cuprum Lubin. Mecz odbędzie się w stolicy. Do tego czasu jednak na podopiecznych Stephane’a Antigi czekają intensywne treningi (na Arenie Ursynów) i osiem spotkań towarzyskich.

Pierwszym sprawdzianem będzie dwumecz z Indykpolem AZS Olsztyn. W Rypinie zagrają 14 i 15 września. Kolejne dwa mecze odbędą się 22 i 23 września. Rywal i miejsce nie jest jeszcze znany.

28 i 29 września ONICO Warszawa zagra w Turnieju Pamięci Wojciecha Wesołowskiego w Solcu Kujawskim. Uczestnikami turnieju będą również: ekipy Chemika Bydgoszcz, Trefla Gdańsk i Berlin Recycling Volleys.

Na koniec przygotowań „inżynierowie” zagrają w półfinale XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia w Swarzędzu-Zalasewie. Rywalem będzie ekipa Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. W drugim meczu półfinałowym zmierza się zespoły ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Stoczni Szczecin. Siatkarze ze stolicy bronią tytułu, który wywalczyli przed rokiem.


Plan przygotowań ONICO Warszawa do nowego sezonu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl