13°C zamglenie

Pobity w czasie wieczoru kawalerskiego w warszawskim klubie. Rodzina prosi o pomoc

Bezpieczeństwo, Pobity czasie wieczoru kawalerskiego warszawskim klubie Rodzina prosi pomoc - zdjęcie, fotografia

Jak informuje portal wpr24, w minioną sobotę 7 października 2017 roku w Warszawie w Klubie Explosion, został poważnie pobity Piotr Michalak z Sieczych gm. Długosiodło. Sytuacja jest bardzo poważna, bo chłopak wciąż walczy o życie. Mało tego - stracił pamięć. Dlatego cenne są wszelkie informacje na temat tego co wydarzyło się w weekend, poszukiwani są świadkowie tego tragicznego w skutkach zdarzenia. To był jego wieczór kawalerski Piotra...

Na wszelkie informacje pod nr telefonu 511871282 czeka najbliższa rodzina. Można też dzwonić na policję. Udostępniajcie! 

 

 

 

 

 

źródło: wpr24.pl

Pobity w czasie wieczoru kawalerskiego w warszawskim klubie. Rodzina prosi o pomoc komentarze opinie

  • gość 2017-10-10 14:01:07

    Explosion + Sieczychy = Ryj skatowany

  • gość 2017-10-10 16:30:09

    w explotion wszędzie są kamery, proponuje nagłoscić sprawę w telewizji w programie ,,sprawa dla reportera" lub Uwaga na TVN i nagranie się znajdzie

  • gość 2017-10-10 18:49:16

    skoro to wieczór kawalerski to gdzie byli koledzy że nikt nic nie widział?

  • gość 2017-10-10 20:25:45

    Z TYM DO UWAGI NA TVN! Biedny chłopak..

  • Pablo - niezalogowany 2017-10-10 21:38:23

    Można się pobić dać sobie w ryj ale do tego stopnia żeby ktoś kogoś skatował-jakaś masakra. Proponuje rodzinie nagłośnić to w TV bo inaczej sprawa ucichnie i nie dojdą do niczego. Trzepać wszystkich od właściciela zacząć potem ochrona, po kamerach gości którzy byli w pobliżu i coś się dowiemy. Jest pełno kamer wszędzie także sprawa do rozwiązania. Co do właściciela to powinien mieć profesjonalną ochronę w środku i na zewnątrz klubu bo tam też ludzie wychodzą się przewietrzyć. Powodzenia w ustaleniach.

  • gość 2017-10-11 09:37:09

    Piotrek to spokojny i miły chłopak. Około godz 2.00 odłączył się od kolegów, prawdopodobnie udał się do toalety. Już do nich nie wrócił. Po około godzinie zaniepokojeni znajomi, rodzina, narzeczona zaczęli go szukać, dzwoniąc po izbach przyjęć, izbach wytrzeźwień. Około godz. 5.00 w niedzielę poszukiwania przyniosły skutek - znaleźliśmy Piotra w jednym ze szpitali. Gdy dowiedzieliśmy się o jego stanie, natychmiast zawiadomiliśmy policję. Jeśli ktoś cokolwiek wie lub widział co stało się z Piotrem prosimy o kontakt.

  • Gość - niezalogowany 2017-10-11 11:59:28

    Co wy chcecie od klubu gdzie byli jego koledzy jak był to jego wieczór

  • gość 2017-10-11 14:37:43

    Tam takie imprezy są non stop, karetki ciagle w weekend przyjezdzaja , a do tego ciemne przejścia na ulicę nie poprawiaja wizerunku klubu. Tak to jest jak wieś przyjezdza do miasta .

  • Gość - niezalogowany 2017-10-11 18:21:48

    Głupie komentarze proszę za chować dla siebie... Dużo osób mieszka ze wsi w Warszawie...Dawno powinni zamknąć ten burdel...!!!

  • gość 2017-10-11 18:23:41

    Tak to jest jak się jedzie ze wsi do miasta - uważaj tam bydlaków. .

  • Gość - niezalogowany 2017-10-12 06:28:58

    Bo w Warszawie to przecież sami rdzenni Warszawiacy buu haha no to się ubawiłan tacy od poniedziałku do piątku bo na weekend po słoiki trzeba pojechać... na wieś... po co.to pisać byle co chyba po to by napisać....