13°C zamglenie

Polska – Czarnogóra. Gramy o awans na Mistrzostwa Świata w Rosji

Już o godzinie 18.00 Reprezentacja Polski zmierzy się z Czarnogórą w ostatniej kolejce eliminacji przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata w Rosji. Pozycja naszej narodowej drużyny jest komfortowa. Mamy trzy punkty przewagi nad Danią i aż sześć nad dzisiejszym rywalem.

Po efektownym ostatnim zwycięstwie wyjazdowym z Armenią (6:1) to Polska jest zdecydowanym faworytem w dzisiejszym starciu na PGE Narodowym. Jednak 100% awansu na mistrzostwa nasi piłkarze jeszcze sobie nie zapewnili. Stanie się tak oczywiście jeśli dzisiaj wygramy, lub przynajmniej zremisujemy. W przypadku przegranej i wygranej Danii w meczu z Rumunią czekają nas mecze barażowe. Jednak scenariusza takiego lepiej uniknąć. Dziś trzeba wygrać i spokojnie przygotowywać się do wyjazdu w 2018 roku na boiska Rosji.

W ostatniej kolejce ciekawie również zapowiada się rywalizacji pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cristiano Ronaldo. Obaj napastnicy mają po 15 bramek strzelonych w eliminacjach. Rywalizacja o tytuł króla strzelców rozstrzygnie się ostatecznie we wtorek. Portugalia zagra ze Szwajcarią. Dla Ronaldo i jego kolegów nie będzie to jednak łatwy mecz. Rozpędzona Szwajcaria w tych eliminacjach wygrała wszystkie swoje dziewięć spotkań. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Szwajcarzy wygrali przed własną publicznością 2:0.

Czekając na mecz zapraszamy do obejrzenia galerii memów po ostatnim meczu Polaków z Armenią. Mamy nadzieję, że i dzisiejszej nocy nastroje będą podobne i będzie co świętować!


Polska – Czarnogóra. Gramy o awans na Mistrzostwa Świata w Rosji komentarze opinie

  • gość 2017-10-08 16:24:49

    Będzie wygrana. Obstawiam 2.0 i dwie bramki Lewandowskiego z Czarnogóra.

  • gość 2017-10-08 16:54:05

    Oby wygrali. Ale ja się trochę obawiam co do wyniku tego spotkania. Obym się mylił. Tego im życzę.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl