-1°C bezchmurnie

Polska wygrywa z Czarnogórą i jedzie na Mistrzostwa Świata [MEMY]

Reprezentacja Polski po wygranej w dzisiejszym meczu 4:2 z Czarnogórą zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie eliminacji Mistrzostw Świata. Po tej wygranej wyjazd na mistrzostwa w Rosji stał się faktem.

Mecz rozpoczął się rewelacyjnie dla naszych piłkarzy. Prowadziliśmy 2:0 po bramkach Mączyńskiego (6 minuta) i Grosickiego (16 minuta). Jednak w drugiej połowie to nasi rywale skutecznie odpowiedzieli i wyrównali stan rywalizacji. Gdy cała Polska na chwilę zamarła przy stanie 2:2 szybko odpowiedział nie kto inny jak Robert Lewandowski. Bramką w 85 minucie wyprowadził nas na prowadzenie. Trzy minuty później było już po meczu, bo rywale strzelili bramkę samobójczą. Awans stał się faktem!

Dzisiejszej nocy wszyscy kibice się cieszą. Robimy to i my! Zapraszamy do obejrzenia memów po meczu Polska – Czarnogóra.

Polska wygrywa z Czarnogórą i jedzie na Mistrzostwa Świata [MEMY] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się