10°C pochmurno z przejaśnieniami

PolskiBus z rezerwacją miejsc

Autobusy, PolskiBus rezerwacją miejsc - zdjęcie, fotografia

Przed wakacjami PolskiBus wprowadza zmiany, które znacznie ułatwią podróż pasażerom. Teraz nie będzie wyścigu do miejsc i związanego z tym chaosu podczas wsiadania do autobusów. Jest długo oczekiwana rezerwacja miejsc. Dodatkowo, dla tych którzy cenią sobie dodatkowe udogodnienia w trakcie podróży zostały przygotowane miejsca Premium. Jak informuje przewoźnik, te najpopularniejsze miejscówki posiadają wyjątkowe atuty – większą przestrzeń na nogi, możliwość podróży przy stolikach oraz przy przedniej szybie na górnym pokładzie, zapewniającej niezapomniane widoki podczas podróży. Wybór miejsca Premium to większy komfort podróży za jedyne 5 zł!

- Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc spełniamy największe życzenie naszych Pasażerów! Każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie tej usługi do naszej oferty. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru ulubionego miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa. A to wszystko w najważniejszym momencie w roku, czyli przed wakacjami! Zachęcamy do rezerwowania letnich wyjazdów od 1 zł już dziś na stronie www.polskibus.com – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W związku z wprowadzeniem rezerwacji miejsc numerowanych, aby odbyć podróż należy posiadać i okazać kierowcy cały bilet – wydrukowany lub wyświetlony na urządzeniu mobilnym. Więcej informacji na temat procesu zakupu biletu z rezerwacją wybranego siedzenia, miejsc Premium oraz zasad dotyczących podróży na miejscach numerowanych można znaleźć w specjalnie przygotowanym filmie instruktażowym pod adresem https://youtu.be/mcYxQhWfrTY

 

 

 

 

Źródło: PolskiBus

PolskiBus z rezerwacją miejsc komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na wio.waw.pl