2°C pochmurno z przejaśnieniami

Polskie Muzeum Wódki w Warszawie - otwarcie już za dwa tygodnie

Handel i usługi, Polskie Muzeum Wódki Warszawie otwarcie tygodnie - zdjęcie, fotografia

Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli niedługo dwa muzea poświęcone najpopularniejszemu trunkowi w Polsce - wódce.

Od jakiegoś czas mówi się o tym, że na Pradze wiosną otwarte zostanie Muzeum Polskiej Wódki. Wcześniej jeszcze - już 16 grudnia będzie inauguracja Polskiego Muzeum Wódki. To przy Placu Teatralnym.

Jak podaje radio Eska, muzeum będzie się mieścić w kamienicy przy ul. Wierzbowej 9/11. Wśród eksponatów znajdziemy wszystko potrzebne do produkcji i picia tego trunku. 

 

Polskie Muzeum Wódki w Warszawie - otwarcie już za dwa tygodnie komentarze opinie

  • gość sas - niezalogowany 2017-12-01 13:23:52

    Jestem narawdę ciekaw - można się smiać, ale to jest nasz narodowy napitek- Szkocja ma whisky my wódkę. Fajnei zabrać gości zagraniczych na pewno, nie tlyko Chopin i łazienki... A Podobno też alkomaty dawne można obejrzeć, ciekawe jak działaly

  • Super! - niezalogowany 2017-12-01 14:13:36

    Ja bym chętnie poszedł. Nie dlatego, że lubię chlać, a dlatego, że lubię naszą historię i wszystko co polskie :) Dziękuję założycielom za świetny pomysł :)

  • Mekel - niezalogowany 2017-12-04 15:56:09

    Muzeum dla amatorow i specjalistow, dla imprezowiczow i degustatorów. Fajnie ze powstało, ciesze sie :)

  • gość 2017-12-04 16:09:39

    Fajnei ze wódki wreszcie a nie piwa/szkockiej/wina etc. Te alkhole tez sa fajne ale ja osobiscie jestem ogromnym fanem tego trunku i fajnie ze bedzie dla mnie i i podobnych, takie miejsce :)

  • masker - niezalogowany 2017-12-04 16:30:08

    bedzie zabawa pewnie pod koniec wycieczki

  • Antek - niezalogowany 2017-12-05 21:15:06

    Dobry pomysł! Znudziły mi się klasyczne muzea i galerie sztuki - wreszcie pojawi alternatywa ;)

  • JSOL - niezalogowany 2017-12-05 21:53:06

    Dla mnie świetna opcja. Nie jestem fanką muzeów, ale o historii wódki z chęcią posłucham :)

  • miranda - niezalogowany 2017-12-19 22:11:29

    Ciekawa alternatywa i nowe oblicze muzealnictwa ;) Podoba mi się ;)

  • ala - niezalogowany 2017-12-28 21:59:16

    Świetne! Już po otwarciu mogę stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej interesujących muzeów w jakich miałam okazję być!

  • fajna - niezalogowany 2017-12-29 19:58:11

    Myślę, że to będzie bardzo interesujące miejsce - nie tylko dla Polaków ;)

  • Krysia - niezalogowany 2017-12-29 20:25:02

    Ja już byłam. Polecam - nie zawiedziecie się ;) Muzeum Wódki przygotowało zwiedzającym przepiękną ekspozycję ;)

  • olka - niezalogowany 2018-02-15 13:32:35

    Bylam, fajne miejsce,polecam opcje z degustacja.

  • Mirelka - niezalogowany 2018-03-02 14:46:04

    Bardzo pozytywny pomysł, na pewno zwiększy ilość wyjść do muzeów w Polsce ;P Bilet podstawowy w dość przyjaznej cenie :)